Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol érdemes babakocsit nézni...

Hol érdemes babakocsit nézni illetve babakelengyét vásárolni?

Figyelt kérdés
Február elejére várjuk a babát és szeretnénk 2 nap alatt mindent beszerezni a fővárosban. Hová érdemes elmenni (4-5 diszkont) ahol több termék is megtalálható, viszonylag jó áron?
2009. nov. 16. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen budapest, de közel van... Vecsésen van egy katicabababolt.hu mármint ez a webcíme ha jól emlékszem, itt nagyon jó kis dolgok vannak. Januárban mi is meglátogatjuk.
2009. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2009. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek egy részen vannak:

www.bebibolt.hu

Szerintem a legjobb. Belvárosban van, parkolás az üzlet előtt, de fizetős. Mária nagyker van kiírva.


Tőle pár száz méterre a Lehel oldalában van mégegy,

[link]


Tovább a Váci úton, ha menntek:

[link]


Bippa kft. nagyon jó szintén, látom már írták, de kicsit kiesik.


Zuglóban Minimanó, de már drágább. Aventes cuccok jó áron vannak. Nagyobb tételnél lehet alkudni. Legalábbis nekünk sikerült (babakocsiból). www.minimano.hu

2009. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a nagyobb dolgokat a bippánál vettük, az előző válaszoló linkjén megtalálod, Lőrincen van.

Vecsésen is voltunk, de ott nem találtam azt amit szerettem volna, elég kicsi hely.

A soroksári úton van a babyoutlet, illetve az asti bababolt, ahol még szét lehet nézni.

Nekem most a Nr. 1. bababolt, ahol szintén csak mostanában voltunk, de valószínúleg oda fogok járni, ha kell valami, az a visegrádi és balzac u. sarkán van a nyugatinál.

Mondjuk a nagyobb dolgok árait nem néztem, mert nekünk már megvolt, de kismamacuccoktól kezdve, a játékokig, csörgőkig, babakocsicsörgőig minden van. Szerintem árban sem a legdrágább. Mi most a játékok miatt mentünk, mert sehol máshol nem találtam olyan játszószőnyeget, forgót, csörgőt, ami árban nincs elszállva, mégis jó minőségű. És 5% kedvezményt adnak már az első vásárlásból is + törzsvásárlóit.


[link]

2009. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En is koszonom a valaszokat.:)

18 hetes km

2009. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A bippa Kft. tényleg jó, bár kiesik.Ott nagyobb dolgokat érdemes venni.De van minden ami kell. Ami a nyugatinál van azt is tudom ajánlani. Mi a babaszafariban vettük a babakocsit, ott szerintem csak azt érdemes.

Jó vásárlást!! : )


Én is február elejére várom a babaát!!!! : ) Te mikorra vagy kiírva? Ha van kedved írj! : )

2009. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent itt vettem:)illetve veszek.Szintén februárra várom a picúrt.:)

Kellemes babavárást!

2.5 éves anyuci

26+2 kismami

[link]

2009. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Február 9-re várjuk a babát szívesen írnék a velem egyidős kismamának, de külföldön fogok szülni és élni. Mindenkinek sok sikert!
2009. nov. 18. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!