Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves lány vagyok, sajnos...

17 éves lány vagyok, sajnos gyógyszer mellet teherbe estem. A párom azt mondta hogy ö elhagy ha mégis megtartom. Szerintetek? Elvetessem vagy megtartsam? 6hkm

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 12:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez csak azokra tartozik, akik majd melletted lesznek, bármilyen döntést is hozol. Család, barátok.

Nem gondolhatod komolyan, hogy vadidegen emberek veleménye alapjn kell meghoznod a döntest?!

2013. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
53%

A párod nem szeret igazán hogy ha képes lenne a közös gyereketeket elvetetni

melletted kéne állnia bárhogy is döntesz

2013. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
15%
Abortáld.
2013. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

csak kíváncsi vagyok.mások vélemènyére!

egyébként a család melletem áll ha megtartom!

támogatnának anyagilag is..

de 17 évesen nem lenne korai egy gyerek? ráadásul apa nélkül?

2013. nov. 1. 12:49
 5/37 anonim ***** válasza:
72%
Akkor tartsd meg ha akarod és képesnek is érzed rá magad, hogy feladd a bulizást, a folyamatos szórakozást, a szabad életet.
2013. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 B.Andie válasza:
25%
De korai lenne viszont én is 17 éves vagyok és én azt mondom hogy tartsd meg mert egy baba egy csoda és ha akarnál késöbb gyereket ezt viszont elvetetnéd az aburtusz miatt nagy rá az esély hogy nem lehet majd gyereked...viszont szerintem te neked kell eldöntened lelkileg milyen hatással lenne az hogy elveszíted a gyereket sajnos egy élet van a kezedben te döntöd el megtartod vagy elveszed azt az életed..
2013. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó válaszadó rettentően tájékozódott. Manapság már egyáltalán nem nagy az esély arra, hogy nem lehet többet gyereked. Viszont a döntést neked kell meghozni, képes vagy e áldozatokra, a céljaid megvalósítására gyerek mellett, felnevelni akár egyedül, feláldozni valamely szinten a fiatalságodat? Lehet, hogy csúnyán hangzik, de szerintem vetesd el.
2013. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan szavazásra bocsátod, vagy mi a szösz?

Ha többen szavaznak arra, hogy vetesd el, akkor elveteted ha többen arra, hogy szüld meg, akkor megszülöd?

Nevetséges.

Neked kell eldönteni, mert ha megtartod, akkor neked kell érte vállalni a felelősséget. Ha elveteted, akkor pedig neked kell egész életedben egy abortusz terhét cipelned.


Ülj le édesanyádékkal és beszéljétek át.

2013. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
61%
Szia ên 17 êvesen szültem, most 22 vagyok. Ha gondolod irj nyugodtan...
2013. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
77%

A párod akkor is elfog hagyni, ha elveteted a babát. Az is lehet hogy még pár hónapig bírjatok, de ö azért akarja a babát elvetetni, mert nem veled képzeli el az életét. Ami nem is csoda, mert 17 évesek vagytok még.

Tartsd meg a babát, ha a család ennyire melletted áll. Nem lesz egyszerü, de ha elveteted az Sem lesz egyszerü, talán az még rosszabb lesz.

2013. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!