Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. terhesség, hamarabb rövidül...

2. terhesség, hamarabb rövidült és nyílt méhszáj, meddig lehet kihúzni vele fektetéssel?

Figyelt kérdés
csak olyan irjon akinek saját tapasztalata van,főként ikresek.köszi

2013. nov. 10. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
mégis mennyivel hamarabb?
2013. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
26. hétben
2013. nov. 10. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
szia nekem első baba nekem eleve rövidebb a méhszájam c2000-es az egyik orvos azt mondta tökéletes a másik pedig hogy meg van rövidülve és pihenjek sokat és még 17 hetesek vagyunk. sokan kezdik eleve c2000-es méhszájal és semmi gondot nem okoz de jobban oda kell figyelni nem emelgetni stb...
2013. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kérdésem 2. terhesség volt, nem véletlen, hanem a az eleve megnyult szalagok miatt. légszi olyan irjon akinek van tapasztalata. köszi
2013. nov. 10. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 21.héten nyitva voltam, a 23. héten összevarrta a méhszájamat a dokim, de így is tovább nyílogatott, feküdnöm kellett. A 37. héten szedte ki a varratot, ekkor már felkelhettem. 38. héten született meg a kislányom.

Mindenképpen azt tanácsolom, hogy feküdj, feküdj, feküdj!

2013. nov. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem saját, de a legjobb barátnőmmel történt most. 25. héten kinyílt a méhszáj, akkor kapta a tüdőérlelőt, ha gond lenne a baba kibújna előbb, akkor ez ne legyen akadály az életben maradásának. Akkor feküdt egy hetet. Nem nyílt tovább, majd felbátorodott és 27-34. hétig csinált mindent. Majd utána megszült egyik napról a másikra. A kicsi már jól van, de azért 2 hétig bent voltak az intenzíven. Nem kívánom senkinek, amit ott láttak, és átéltek. Ők még jól voltak. De nem foghatta meg 1,5 hétig a babát. Utólag a doki is mondta neki, hogy jobb lett volna feküdni, mert ezek szerint nála így alakult a dolog, de nem törvényszerű ez e forgatókönyv volt aki ki is húzta végig ilyen kinyílt külső belső méhszájjal. Azt hittem lepofozom a dokit, amikor mesélte a barátnőm. Nagyon ki volt akadva, mert neki éppen azt mondta a doki, hogy 27. hét után nem kell feküdnie. Hát, nem jött be. Szóval szerintem inkább fekvés!!!! Ugyan már életképes ilyen korban egy magzat, de minek kockáztatni. És neki ráadásul első terhessége is volt. Amit még mondott neki a doki, hogy sajnos sokszor az is gond, mindegy hányadi terhesség, ha a baba éppen nyomja a méhét. Meg az is mondta, hogy ez hajlam is lehet, hogy előbb nyílik ki a méhszáj. Tudom nem teljesen ide vágott a sztori de azért itt sem a fekvést erőltették pedig azt kellett volna...
2013. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2013. nov. 16. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!