Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hétben vagyok és nem...

14 hétben vagyok és nem kívánom a szexet. Valakinél hasonló? Nagyon idegesít, hogy a férjemet nem tudom kielégíteni.

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lesz majd olyan is, hogy folyton szexelni akarsz. A hormonok tombolnak benned: hol igy, hol ugy. Mondd el neki a gondot es elegiysd ki maskepp, amig megjon a kedved.
2013. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki tudod, akkor is, ha a konkrét aktust nem kívánod. Én a harmadik harmadban vagyok, fizikailag nem bírom kivitelezni a pózokat, és a pocakom is nyomja apát, nem kényelmes és nem is esik jól. De oldalt fekve vagy térdelve sokmindent meg lehet oldani, hogy mindkettőnknek jó legyen. EGy ideig így csináltuk, de én már nem vágyom rá, rajta pedig látom, hogy igen. Így megteszem. Nem áldozat, jólesik az örömét látnom. Szerintem lazíts egy kicsit és elégítsd ki más módokon, ami épp eszedbe jut és mindkettőtöknek belefér. Egy intenzív orális szex is nagyon kielégítő tud lenni. Aztán majd megjön a kedved... vagy nem. A behatolást nem érdemes erőltetni, de annyi sok más lehetőség van! :) Légy kreatív! :)
2013. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hullámzó ez :) várandósság alatt minden felborul, van, hogy majd megveszel (az álmaidat mintha KOVI rendezné...) aztán van, hogy egyáltalán nem érdeklődsz a szex iránt :)

ne aggódj, nem ok a válásra/félrelépésre ha nincs szex, a férjed meg kibírja (meg megoldja egyedül) ;)

nálam is volt hasonló, ráadásul nálunk nem lehetett az elején huncutkodni, mert közel volt a belső méhszájhoz a lepény, és az orvos óva intett... később meg, amikor már mozgott, az uram nem akarta, mert hogy az milyen :) :)

szóval volt böjt, de túléltük, és szeretjük egymást.

előfordul, hogy nem kívánod ilyenkor, de ettől még nő vagy, sőt, most vagy igazán nő, mert anya vagy :)

2013. nov. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van aki kivánja van aki nem. Kényeztesd aktus nélkül.
2013. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia igaz az én esetem más, nálunk kezdettől fogva házas élet tilalom van így hiába kívánom a sex et nem lehet elég nehéz mert vannak olyan időszakok amikor már attól is meg tudnék örülni hogy meg látom a férjemet át öltözni :) de hát sajnos a babáért bármit. férjem teljesen meg érti és ő is ugy van vele hogy a babáért bármit meg teszünk de ugye általában a férfiaknak hamarabb meg jön a kedvük hozzá így férjemnek általában szokott lenni kényeztetés. De nekem is változók a hormonok van hogy majd meg örülök annyira kívánom a sexet van hogy rá sem gondolok akár 2 hétig is. 17 hetesek vagyunk és hát még messze van a szülés :) és utána a 6 hét. Biztos lesz olyan is hogy férjed le sem tud majd szedni magáról ne aggódj e miatt! :)
2013. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos abba csoportba tartozom, aki egész terhesség alatt nem kívánta a szexet, és akkor még finoman fogalmaztam... nagyon pocsék érzés volt, hogy még az érintése sem esett jól a páromnak, utólag szinte hihetetlen, hogy miket éreztem akkor , de változtatni nem tudtam, és nem is tehettem róla.
2013. nov. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!