Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Pár...

5 hetes terhes vagyok. Pár napja a tüneteim nagy része elmúlt. Félek, hogy elhalt a baba. A mellem feszül és a hasam is szurkál. A hőm 37 fok folyamatosan. Meg tudtok nyugtatni?

Figyelt kérdés
Vérzésem nincsen. Görcsök sem nagyon, inkább ilyen "mindjártmegjönérzés". A múlt héten viszont még undorodtam a szagoktól, ételektől, álmos voltam folyton és volt hüvelyi folyásom is.
2008. júl. 9. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ne idegeskedj! Nekem se voltak tüneteim, egyedül abból tudtam, hogy terhes lehetek, hogy amikor meg kellett volna jönni a mensimnek, azon a reggelen megkavarta a gyomromat a kávé illata. De soha nem volt hányingerem, és a mellfeszülés is hamar elmúlt. Ha baj lenne, akkor görcsölgetnél, véreznél. Ne idegeskedj!

Üdv, 39 hetes kismama

2008. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


A 4. héten én is éreztem hányingert, de szerintem az még csak az izgalom volt illetve a 'tudat' az állapotomról..Szóval még nem a 'velejáró' tünete a terhességnek. Az igazi émelygős, haspuffadásos időszak kb. 6. héttől kezdődött. Remélem sikerült megnyugtatni.

2008. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De számomra épp az az aggasztó, hogy voltak tüneteim, nem is kevés. És félek, nem jó jel, hogy elmúltak.

Szerintem, az, hogy neked sosem volt, az más eset. Nagyon szerencsés vagy! :)

2008. júl. 9. 14:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Abban bízom én is, hogy a 3-4. héten még korai jelek voltak ezek, és a 6. héten még változhat. Ugye?
2008. júl. 9. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszadó vagyok. Ne aggódj (bár ugyanígy voltam én is a héten) a stressztől nekem is minden tünet 'elmúlt'. Be is szaladtam ügyeletre, de szerencsére eddig minden rendben.
2008. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor van baj, ha minden tüneted elmúlik. A mellfeszülés, a szúrkálás, a szagoktól, kajáktól való undorodás vagy ami volt még. A magad megnyugtatására azért menj el a dokidhoz, mert ha idegeskedsz, az sokat árthat és nehezíti a jó beágyazódást.
2008. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetes terhes vagyok és itt azt olvastam,hogy az émejgés hányinger csak 6-7 hetesen kezdődik.Szerintem ne aggódj inkább örülj,hogy könnyen átvészeled ezt a kezdeti időszakot.Én pont azon parázok,hogy szurkál a hasam és nehogy ez vetéléshez vezessen!
2008. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz,ugy megnyugszol biztos,de nekem mikor elhalt a babám,ugyanugy voltak tüneteim még a mütét után 2hétg hiába nem voltam már terhes,ezt az egyik válaszadonak üzenem!
2008. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!