Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet gond abból, ha csak a...

Lehet gond abból, ha csak a 9. héten tudok elmenni az első vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A múlt heti pozitív tesztem után betelefonáltam időpontért az sztk-ba, de csak csak 3 hét múlva, dec. 5-re kaptam. Számításaim szertint most a 6. hétben vagyok. Várjam ki a 3 hetet vagy keressek fel inkább egy magándokit?
2013. nov. 11. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem származik belőle. Addigra legalább a szivecskéje is beindul :)
2013. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2013. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. En 10 hetesen voltam eloszor. Nekem tobb mint 3 hetet kellett varnom... semmi gond nem lett belole. Szepen latszott mar a pici.
2013. nov. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs ha igen, de mondtad hogy terhes vagy?


Egyébként ha jól vagy, akkor ráérsz. Az a lényeg, hogy a 12 hetes genetikai ultrahang majd időben meglegyen.


Sok boldogságot :)

2013. nov. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz, én is 9. héten voltam, már volt szívhang és nem kellett sokat várnom a 12. heti uh-ra. Ha nincs panaszod felesleges előbb menni.
2013. nov. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi szépen mindenkinek a választ.

Akkor megnyugodtam :-) Lekopogom, teljesen jól vagyok. A teszten kívül és a mellfeszülésen kívül egyenlőre még nem sok tünetem van. Igen, mondtam az időpontkérésnél, hogy mi a szitu, de amíg nincs kiskönyvem vagy nem állapította meg a doki a terhességet, addig nem számítok kismamának és nem kapok soron kívül időpontot...

2013. nov. 12. 14:15
 7/8 A kérdező kommentje:

De amúgy nagyon rendes volt a nő, mondta, hogy ha valami gáz van, akkor menjek be azonnal és a recepción mondjak el mindent és akkor azonnal foglalkoznak velem. Vészhelyzet esetén.

Remélem nem lesz semmi gond :) Várakozok türelmesen dec. 5-ig :)

2013. nov. 12. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz. Én 12 hetes és 3 naposan mentem el legelsönek. Utánna küldtek genetikai uh-ra 3 nap múlva.
2013. nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!