Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve! Mit tegyek?

Kétségbe vagyok esve! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akivel majdnem összejöttünk, minden jó volt de rájöttem mennyire nem illünk össze.Szakítottam vele, korábban már lefeküdtünk, és a gumi kiszakadt. Én egyből mentem venni 72órás tabit, amit be is vettem.Ez már kerek egy hónapja volt.

Hányinger stb, vettem tesztet és pozitív.

Viszont a probléma hogy nem tudom mit tegyek!

Abortusz ellenes vagyok, másrészt attól a beavatkozástól is félek.Szóval megtartanám.Viszont 21 éves vagyok, a fiú 23 talán rajtam múlna hogy együtt lennénk-e de ez nekem egy kényszer kapcsolat lenne.

Semmiképp nem szeretném elvetetni!


2013. nov. 12. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod elvetetni, akkor mi a kerdes?
2013. nov. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kell a fiú ne legyl vele. Nem mindegy, milyenek a körülményeid. Egyedül laksz? El tudnád tartani a babát? Meg tudnál neki mindent adni ? Munkahelyed van? Segítséged lenne? A gyerek nem csak egy időszakos dolog, életed vgéig tart. Azért ne tartsd meg, mert félsz az abortusztól..
2013. nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha a gyereket nem szeretnéd elvetetni és van lehetőséged (lakhatás, pénz) arra, hogy megtartsd, akkor ez nem kérdés szerintem:)


A fiúval viszont ha nem szeretnél együtt lenni, csak kényszerből a baba miatt ne legyél. Viszont adj neki lehetőséget, hogy tartsa a kapcsolatot agyerekével.

2013. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
ha abortusz ellenes vagy miért vetted be a 72 órás gyógyszert?gumi kiszakad,tablettát is bevetted,fura nekem ez a sztori így...nem lehet hogy akartál gyereket a sráctól?amúgy meg 21 évesen nem kapcsolatban,édesanyáddal kéne ezt megtárgyalnod...ne haragudj nem bántani akarlak,csak nekem nem kerek így a történet.
2013. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak majdnem összejöttetek, hogy volt szex? Pontosan mikor kellett volna megjönnie?
2013. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!