Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Legalább 7 pozitív tesztem...

Legalább 7 pozitív tesztem van és három különböző fajtából. Most ma reggel még is elkezdtem menstruálni, miért? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Még tegnap délután is csináltam tesztet, úgy hogy egy órával előtte pisiltem és mégis abból a kevés vizeletből is pozitív tesztem lett időn belül. Reggel is csináltam kijött, h pozitív, erre kelek fel a wc-ről és látom hogy vérzek. Nagyon csalódott vagyok. Mit csináljak? 30.ára nem vártam
2013. jún. 2. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Inkább azonnal menj ügyeletre!

Mert ha terhes vagy és vérzel, akkor az rohadtul nem jó! Lehet egy normális jelenség is, de ugyanakkor jelentheti, hogy éppen elvetélsz. És, hogy egyértelműen mi okozza, azt csak orvos tudja megmondani és ő tud teljes bizonyossággal megnyugtatni, hogy minden rendben van-e!

2013. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj? Azonnal menj egy orvoshoz!

Ha elmegy a baba, ha nem akkor is! Pozitív teszt esetében, s utána bekövetkező vérzéssel ha van, AZONNAL orvoshoz kell fordulni.

23+2hkm

2013. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz,ennyi teszt után tuti,h terhes vagy és talán még megmenthető a baba.
2013. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Angliában vagyok és itt nem ismerek semmit. Kedden repulok haza
2013. jún. 2. 11:30
 5/16 A kérdező kommentje:
Barnázok
2013. jún. 2. 11:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát az nem jó....nem biztos,h elmegy a baba,de nem jó jel,ha vérzel,barnázol. Nekem volt egy vetélésem a 6.héten,pedig már egy kevés barnázás után rögtön kaptam orvosságot,injekciót,mégis elment.....olyankor valszeg vmi genetikai probléma van v ki tudja,de vmiért nem tudott megtapadni.
2013. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ott is van ügyelet!!! kérdezd meg, hol a kórház és menj be!
2013. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok. Én voltam a védőnőnél is és azt mondta h ha nem görcsölök vagy nem fáj a hasam akkor nem gond mert ez előfordul az első 2 hónapban mikor menzesz kéne h legyen. Hozzá teszem h nagyon tapasztalt védőnőnk van. Szóval amég nem görcsölsz pihenj le és nem lesz baj. Hiába mész most orvoshoz semmit nem fog látni. Én is úgy vagyok ha gond van inkább most mennyen el mint később.
2013. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

En is barnaztam a 6 heten. Elmentunk az A&E- re ott pisit neztek meg vert vettek. Majd az early pregnancy unitba aftak uhra idopontot. De a doki az a&e-n azt mondta h legkozelebb akkor menjek oda ha nagyon verzek es gorcsolok. Esetleg sok vert vesztek,nem akar elallni.

Ha jobban erzed magad a tudattol menj be nyugodtan. Vagy holnap reggel felhivod a GP-det es kersz idopontot aznapra. Ha jol tudom uh- ra o is beutalhat de lehet tevedek. Elso 12 hetben nem csinalnak itt kint semmit sem sajnos ha verzel. Pihenj amennyit tudsz es szedj magneziumot.

2013. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért ott is van orvos, ne várj amíg hazaérsz,menj orvoshoz. Én a 6ik héten vetéltem el,pedig azonnal mentem a dokihoz!
2013. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!