Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Icipici barnázás 39. héten...

Icipici barnázás 39. héten mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap 2000-res volt a méhszájam, CTG, flowmetria rendben, semmit nem érzek, bár napok óta lusti a baba.
2013. nov. 12. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet akár tágulási vérzés, vagy pedig a tegnapi vizsgálat miatt, ha a barnázás azóta jelentkezett.
2013. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem a vizsgálat miatt van, eltelt több mint 24 óra, és csak most van egy picike. Figyelem a nyákdugót, azzal nem találkoztam. Nem tudom mi lehet, sosem barnáztam, még az elején sem.
2013. nov. 12. 18:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Én babám is lusta kb 1 hete, de uh-n megnézték és minden rendben vele. 39 hetes 4 napos. A barnázást okozhatja a vizsgálat (bár azt mondtad az már régebben volt) tágulás, nyákdugó egy kis darabja, egy hajszál ér elpattant. Nem hiszem, hogy nagyon meg kellene ijedned, nekem a doki azt mondta ez rendben van, akkor van "baj" (indult be a szülés) ha nagy darabos vér távozik, a picike barna nem annyira lényeges. Meglátod holnap reggelre mi történik és ha úgy érzed bementek a kórházba.
2013. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nem csinálok semmit, amíg nincs más is mellé.
2013. nov. 12. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem vasárnap hajnalban volt méhszájvizsgálatom (mivel azt hittem a fájásaim már igaziak... ) és aztán tegnap reggel,tehát több mint 24 órával volt barnázásom. Ma az orvosom mondta azt, amit korábban írtam, hogy lehet tágulási vérzés vagy a vizsgálat. De a lényeg nem kell parázni. :)
2013. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem parázok, a kérdés reggel lesz, hogy elengedjem-e a férjem munkába, vagy megyünk szülni :))
2013. nov. 12. 20:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Kívánom nektek, hogy ne menjen a férjed munkába! :D Annyira szánalmas vagyok, hogy már a fronthatásokat lesem, és holnap jön egy, ebben van minden reménységem. :D
2013. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ment a férjed dolgozni? :)
2013. nov. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem :) Tágulási vérzés volt. Szép csendben 2 ujjnyira tágultam 4 óra alatt, minimális "kakilnikell" görcsökkel.
2013. nov. 17. 20:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok Nektek!!!!!!!!!!!! :) :) :)
2013. nov. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!