Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januarra kiirt kismamik! Hogy...

Januarra kiirt kismamik! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Izgultok e? Milyen nemu a baba? Hany kg-t hiztatok?

Meseljetek!!!


2013. nov. 13. 11:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Képzeld, kedves kérdező, én is január 19-re vagyok kiírva, első baba lesz nálunk is, viszont ő kisfiú. :)

Te hol fogsz szülni?

Én nagyon jól vagyok, még dolgozom két hetet, utána pedig jöhet a készülődés, már nagyon várom! :)

2013. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Jo reggelt!

Utolso valaszolo, en nem Mo-n tartozkodom. Norvegiaban vagyok, itt fogok szulni.

En nem dolgozom mar, mert vendegloben dolgoztam (konyhan), hat ne mondjam, az elso 3 honapot vegig hanytam, ezert hol mentem, hol nem. Majd sokat kezdtem gorcsolgetni es a fonok mondta, hogy inkabb aljak le, minthogy baj legyen.

Tehat itthon vagyok es unatkozok.

De nagyon orulok, hogy irtok. Jo ha van akivel beszelgetni, eltolteni az idot. (januarba mar nem nagyon lesz ido a gep elott ulni :D)

2013. nov. 14. 06:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Januar 16-ra vagyok kiirva, kislanyom lesz Sophia neven aki Ausztraliaban fog szuletni. Van egy 4.5 eves orokmozgo kislanyom. En eddig kb +9 kilonal jarok. Sajnos itt nem merik a baba sulyat h mennyi lehet es a hizassal sem foglalkoznak, hacsak a cukorterheleses teszt rossz eredmenyt mutat...
2013. nov. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, nagyon orulok,hogy irtal te is.
2013. nov. 15. 07:09
 15/16 anonim ***** válasza:
6os vagyok :) Tegnap voltunk 32 hetes uh-n,most 1750 gramm a kincsem :) Veletek miújs?
2013. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszonom,jol vagyunk. Jovoheten megyek a dokihoz, maj irok, hogy mi a helyzet!
2013. nov. 21. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!