Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebből lehet baba? Ma voltam...

Ebből lehet baba? Ma voltam orvosnál. Bővebben.

Figyelt kérdés

Az adatok: szeptember 13-án jött meg utoljára (60. napra). Majd nov 3-4-én volt kis barnázás (ez az 52. napon volt). Ezután teszteltem pozitívat. Erős pozitív. 4-5 tesztet is megcsináltam. Ma voltam orvosnál. Petezsák van 10 mm-es, szikhólyag van. Embrió nincs. Jobb oldalon 16 mm-es tüsző. 1 hét múlva kell visszamennem.

Elméletileg október 19-20 körül volt peteérésem...

Az utolsó menstruáció alapján 8 hetes terhes vagyok, de a doki szerint 4-5 hetesnek felelek meg, vagy ugye nem fejlődik rendesen... Ha egy hét múlva nincs változás, műtéti úton kell eltávolítani... Én ezt még korainak tartanám. Mit gondoltok?

A két hosszú ciklus előtt egyébként 30-36 napra jött meg mindig, csak történt haláleset a családban... Én ennek tudom be a 50-60 napos ciklusokat, mert voltam hormonvizsgálaton és az eredményeim jók.


Köszönöm!



2013. nov. 13. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A peteérésed alapján 5+3 hetes vagy, amihez a 10mm petezsák+szikhólyag abszolút jó méretek.

A jövő héten már akár szívhang is lehet.

2013. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jövőhéten sincs szívhang akkor én várnék még egy hetet. Van akinek 6 hetesen is, de általában 7 hetes kor körül szokott szívhang lenni.
2013. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jövő héten látszódni fog, h növekszik-e v sem. Addig kicsit tűkön ülsz...
2013. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!