Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházi csomag - pakoltatok...

Kórházi csomag - pakoltatok hajszárítót?

Figyelt kérdés
Olyan hajam van, mint pl. Somának, csak hátközépig ér. 3-4 naponta szoktam mosni. Ti csomagoltatok hajszárítót? Elég nagy gépem van, és tanácstalankodom, hogy érdemes-e, lehet-e egyáltalán normálisan ott hajat mosni, vagy majd inkább itthon? Ti hogyan csináltátok? Fogjam össze és kész?
2013. nov. 13. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én is mostam szülés után hajat, de nem szárítóztam, bár én soha nem is szárítom, nekünk nincs még itthon sem.

egyébként olyan meleg van a szülészeten, h. egykettő megszárad az ember haja még összefogva is.

2013. nov. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem felesleges helyfoglaló. Ha szükséged lesz rá akkor kérd meg a párodat, hogy vigyen be, én is így csináltam. Nálunk külön öröm volt mert a két szobatársam családja messzebb lakott, időjárás miatt nem tudtak jönni így körbe járt a kütyü:-)
2013. nov. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én sem vittem, bár jól esett volna megmosni, de császár után alig bírtam mozogni is, nemhogy még ilyesmikre is lett volna erőm. Egyébként én is azt mondtam, hogy a férjem majd behozza és viszi, ha szükségét érzem.
2013. nov. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tanácsot és tapasztalatot :) Gondolom, milyen kis "libának" látszhatok, hogy ez a legnagyobb kérdésem :) tényleg nem erről van szó, csak annyira göndör a hajam, hogy tiszta kóc, ha nem kezelem megfelelően, és mivel első baba, fogalmam sincs, hogy mit lehet, mit nem egy szülészeten. :) Alapjáraton nem vagyok kényes nő, imádok sátorozni, nem zavar, ha nincs rajtam smink, stb., csak a hajamra vagyok érzékeny :) Köszi mégegyszer a sok választ! :) Szerintem nem viszek be, ha szükség lenne rá, majd hoznak be nekem. Mindenkinek gratulálok a kisbabájához! :)
2013. nov. 14. 08:58
 15/16 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen rosszul vagyok attól, ha zsíros a hajam. Nem bírom. Az összekötés nem használ. Szóval szépen megmostam a kórházban, de hajszárítóm nem volt. Úgyhogy össze-vissza állt. Így utólag már tennék. Maximum ha már nem kell, haza tudnám küldeni a párommal.
2013. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem pakoltam, de a férjem másnap behozta nekem. Szülés közben annyira megizzadtam, hogy olyan csatakos volt a hajam, mint aki hajat mosott. Itthon nem szoktam szárítani soha, este megmosom, lefekszek, és mire felkelek megszárad, de a kórházban reggel tudtam csak zuhanyozni (és hajat mosni), és azért vizes hajjal meg nem lehetek egész nap.
2013. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!