Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért viselkedik így a testem?

Miért viselkedik így a testem?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok és állandóan aludnék, ill. estem max. 7-ig tudok fentmaradni, utána bealszom. Ráadásul hőhullámaim is vannak.
2009. nov. 18. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális. A hormonok teszik. Én is sokat aludtam az elején. Sőt még napközben is szunyókáltam. Hamar elfáradtam. Engedj a kísértésnek. most még megteheted.

38+3km

2009. nov. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen normális. Ha teheted, tedd amit a tested diktál és pihenj :)
2009. nov. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, teljesen normalis. Nekem mindket terhessgnel igy zajlott az elso trimeszter. Reggel fel hetre jartam dolgozni, de alig birtam bemenni, delig nem voltam magamnal, csak kovalyogtam, haromkor vegeztem, negyre hazaertem, ebedeltem, aludtam hetig, felebredtem, vacsoraztam, majd visszafekudtem es aludtam, amig nem ebresztett hajnalban az ora.

Engedj a testednek.

Az elso trimeszterben a legserulekenyebb a terhesseg, a test, az izomzat ilyenkor a hormonok hatasara takarekos uzemmodra kapcsol. Faradtabb lehetsz, alomkoros, lustabb, sot, meg az emesztesert felelos izmok is lustizhatnak, ezert szekrekedes is jelentkezhet.

Egy nyugisabb testben nagyobb biztonsagban van a baba.

2009. nov. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aludj,amennyit csak tudsz.Az elején én is napközben is aludtam,meg már kora estétől reggelig.Később még majd visszasírod ezt.
2009. nov. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:) Velem a férjem közölte, hogy lusta vagyok, nincs ilyen, hogy ennyit legyek kókadt. Mondtam neki, hogy biztos a vasam vacakol és figyelje csak meg... Áááá, meglett a vérkép és ilyen szuper még sose volt. Azt mondom, teljesen normális. :D Nekem ez a fáradtság "pótolta" a hányingert, hányást, émelygést és egyéb mellfájdalmakat. 13+6 hetes vagyok és már nem esik le mindenütt a fejem. Rémes volt, még álmomban is álmos voltam és azt álmodtam, hogy nem bírok fent lenni.
2009. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia egy hónapja múlt el az álomkórom és most vagyok 24 hetes. Délben nem érte a fenekem az ágyat a fejem már horkolt. Ültünk a kocsiban párommal és beszélgettünk mondott valamit és elaludtam 2 mondat közben stb. Ilyen van. A Te energiád kell a bébinek. Lopkodja tőled hogy Ő fejlődhessen amit Te meg csak az alvással tudsz visszanyerni. Nekem volt hogy csak 10 perceket aludtam de olyan jókat és úgy feltöltödtem utánna... Lesz ez jobb is. Boldog várakozást és pihenj sokat.
2009. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most aludj, mert ha meglesz a baba, már csak álom marad az alvás. Én majdnem 7 hete szültem, de azóta a legtöbb amit egyben aludtam, az 3 óra volt. Mert mire elaludnék, már éhes a baba. :))

Használd ki ezt a pár hetet! Hamar elrepül!:)

2009. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A párom azt mondta, hogy hamarabb elalszom mint az ovisok:)
2009. nov. 19. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!