Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell elmenni a háziorvos...

Mikor kell elmenni a háziorvoshoz?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van hogy most jöttem haza külföldről és nincs háziorvosom vagyis nem abban a városban van ahol élek ( 150km), van erre megoldás?

Most tudtam meg hogy terhes vagyok de már 11 hetes.


2013. nov. 15. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél a háziorvostól? A terhességedet nem ő vezeti. Elmész a nőgyögyászhoz, UH-ra, de gyorsan. Onnan a védőnődhöz, kapsz kiskönyvet illetve megmondja mikor hova kell menni. Ha a háziorvos ad beutalókat akkor a védőnőd megmondja,kihez kell menni, kihez tartozol. Ott bemutatkozol, elmondod mi a szitu és hogy szeretnéd átkéretni oda a kartonod. A többit ők elintézik.
2013. nov. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármikor mehetsz, keresel egyet a környéken, bejelentkezel, elmész hozzá, és megkéred, hogy vállaljon el házibetegének, és ennyi, csak a TAJ kártyád kell, minden mást ő elintéz.
2013. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál már voltam védőnőt kikerestem, jövő héten megyek. Háziorvosnál eddig 2nél jártam egyik sem fogadott, azért nehéz mert nem ismerek itt senkit, ráadásul költözök tovább 1-2 hónap múlva...elkezdet már az új városban is érdeklődni de egyenlőre nem foglalkoztak velem, azt mondták át kell jelentkeznem a városba (más megye) de azt még nem tudok.
2013. nov. 15. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárhova bejelentkezhetsz. Nem kell hozzá lakcímkártya. Mi is átköltöztünk másik albiba, nem voltunk bejelentve, de a kerületi háziorvos fogadott simán.
2013. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz bejelentkezned, hogy a háziorvos elvállalhasson, bárhova járhat az ember háziorvoshoz, szóval ha ezt mondták az csak lerázó duma volt. Lehet, hogy túl sok betegük van már.
2013. nov. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!