Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem gáz azzal elmenni a...

Nem gáz azzal elmenni a háziorvoshoz, hogy szerintem depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Nem fog hülyének nézni? Miket mondjak neki?
2013. jan. 7. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2013. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy depressziós vagy, szeretnéd ha elutalna pszichológushoz. Nem ciki, nyugi.
2013. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!! Először kizárja a szervi bajokat? Elküld vérvételre vagy ilyesmi?
2013. jan. 7. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
A depresszió diagnózisának felállításához KÖTELEZŐ a belgyógyászati kivizsgálás. Szóval ALAP.
2013. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy kötelező. Én megkértem rá, hogy írjon papírt és írt papírt.:)
2013. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem ami testi tünet az a szinte állandó fáradtság, néha mellkasi fájdalom. Amúgy a teljes belgyógyászati kivizsgálás az milyen vizsgálatokat jelent?
2013. jan. 8. 00:21
 7/8 anonim ***** válasza:
A depressziót a tünetek alapján diagnosztizálják, sorolják be pontosan. A szekunder depressziók és a társult tünetek lehetséges egyéb okait felderítendő a depresszió kivizsgálása mellett általános belgyógyászati vizsgálat is szükséges.Szóval ez protokoll.
2013. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem nem vizsgáltak ki, pszichiáterhez fordultam egyből aki gyógyszert írt fel...amit nem szedek. Remélem azóta már voltál orvosnál és jobban vagy, egy kis gyógynövényes nyugtató vagy gyenge Frontin (nyugtató) sokat segíthet.
2013. máj. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!