Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az első vérvételnél...

Normális az első vérvételnél a vérsüllyedés 3-20ig jó nekem 40? Ez mit jelent? Normális?

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló??ugye nem volt gond??
2013. nov. 15. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez terhesség alatt elfogadható érték. A referenciatartományt nem terhesekre adják meg.
2013. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most gondolok utána..hogy terhességem legelején volt egy erős felfázásom,ami miatt aztán még egy kenetvétel volt szükséges..de akkorra már normalizálódott így az az eredmény jó lett...Ekkortájt volt a vérvétel..lehet még azt a gyulladást látni az eredményen??

Erre is gondoltam.

2013. nov. 15. 15:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez terhesen sem normális, de szinte biztos, hogy a felfázás okozta, nyugodt lehetsz. :)
2013. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyébként, hogy nyugodt légy: az igazi gondok 60-70 fölött kezdődnek, és pici eltérés terhesen valóban belefér ok nélkül is.
2013. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez terhesen is magas.

Valamilyen gyulladást jelez.

Ki kéne vizsgáltatni az okát.

Mert lehet hogy van egy újabb probléma, vagy a régi még nem múlt el nyomok nélkül.

2013. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most olvastam a hozzászólásodat kérdező.

Felfázásnál miért kenetet vettek?

Felfázás, az húgyhólyaghurutot jelent és ott vizeletvizsgálatot végeznek.

Ha neked kenetet vettek, akkor neked hüvelyi fertőzésed volt, ami meg nem egyenlő a felfázással.

És egy sima hüvelyi fertőzés nem csinál olyan gyulladást, az inkább a hüvelyben, illetve a külső szeméremtesten csinál gyulladást, de az szerintem nem jelenne meg így a vérképen. Max, ha feljebb húzódik és a petefészeknél vagy a méhnél lenne a gyulladás.

Egy húgyhólyaghurutnál inkább tartom valószínűnek, hogy magas süllyedésed legyen.

Vagy esetleg máshol is lehet még gyulladás.

Orvos egyébként mit mondott erre az eredményre?

2013. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mond, a referencia értéktől való nagyfokú eltérés igenis baj. Sajnos mi nem tudjuk megállapítani, hogy mitől lehet, így kérlek mindenképp és mihamarabb konzultálj a dokiddal.
2013. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Természetesen beszélj az orvosoddal, de nekem 40 fölött volt, már nem emlékszem mennyi, úgy rémlik 45, és nem volt sem akkor, sem előtte semmi bajom. Se felfázás, se megfázás, semmi. Azt mondták, hogy terhesen ez normális. A babám is teljesen egészséges (és én is).
2013. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na találtam neked egy cikket. Terhesen 80 a megengedett maximum.


[link]

2013. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elolvastam a cikket..és tényleg 80 a maximum...Tudom akkor sem normális..

Ami a felfázást illeti szerintem az kicsit több volt,ugyanis fájt a derekam alig tudtam 10percig egy helyben ülni,állandó vizelési inger..ami amúgy is van terhességnél..de így még rosszabb volt,valamint kissé alhasi fájdalom néha néha,és minden reggel barnázás...ekkor voltam az első vizsgálaton a dokimnál,rákszűrésem jó lett de valami belső vagy gyulladás vagy baktériumot mutattak ki nem egyértelműen..utána 2 hétre mikor már majdnem teljesen elmúltak a tünetek derékfájás...kellett újra dokihoz mennem,akkor vett le kenetet,hogy kiderüljön van e gond,de negatív lett,ekkor voltam vérvételen is..tehát ezért gondoltam hogy lehet ennek a gyulladásnak az utója képen megmutatkozott a vérben is..

2013. nov. 15. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!