Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izomlazítótól könnyebb a...

Izomlazítótól könnyebb a babának "terjeszkedni" vagy csak nekem jó fájdalom ellen?

Figyelt kérdés

14 hetesen a doki felírt valami magnézium nemtom mit, kérdeztem hogy bármit tartalmaz e esetleg, ez olyan vitamin valami, ami a gyereknek is jó?, amire közölte röviden, tömören, nem ez csak nekem, hogy ne legyenek fájdalmaim (hol az alhasam fáj, hol a méhszájam, főleg ülésnél) szóval nem vettem meg anyagi okokból, de most belegondolva a baba próbálna nőni, tehát ettől tágulna a méh, vagy ez csak simán a szervezet generálja automatikusan "átállás" alapján?

szóval nekem most nem mindegy, hogy a baba "harcol" vagy ez csak egy szervezeti funkció, ami ezzel jár, mert akkor inkább a fájdalom a pénzköltés helyett.


2013. nov. 15. 17:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
persze normális folyamatosan szedni kell, amíg az orvos másképp nem javasolja!
2013. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!