Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik trimeszterben vagyok,...

Masodik trimeszterben vagyok, szeretnem befesteni a hajam mert mar nagyon gaz! Szerintetek biztonsagos? Nem artok a babanak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 16:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Biztosabb, ha nem fested be. Nincs az a kinézet, ami megérne akár egy halovány kockázatot is a babára. Ez a véleményem.
2013. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
En festettem elso babaval. Semmi baj nem volt. Most masodikkal is de meg csak 7 hetes vagyok.
2013. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan festheted, csak jól szellőztess közben is meg utána is!
2013. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az elso trimeszterben nem akartam mert akkor nagyobb az esely a vetelesre stb.. De nem akarom elhagyni magam mert terhes vagyok! Az elso gyerekkel nem festettem mert nem kellett, de azota az elmult 3 evben sok osz hajam lett pedig cask 30 vagyok! Ez zavar.. :(
2013. nov. 16. 16:21
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Nyugodtan mehet a hajfestés.

Ha jól szellőző helyen van végezve a hajfestés, akkor egyáltalán nem ártalmas a babára nézve.

Ugyanis nem a hajfestékben lévő anyag az, ami ilyenkor bármilyen veszéllyel is jár, hanem a hajfestés közben felszabaduló anyagok, viszont ha a festés jól szellőző helyen van végezve, akkor ez a veszély sem áll fenn.

2013. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is ezen kínlódok kedves kérdező!

Nem tudom merre laksz, nagyobb városokban van ez a Bio Hair nevű fodrászat, zöld alma a jelképük. Elvileg náluk minren vegyszermentes, bio. Nézd meg a honlapjukat. Bokdog babaváràst!

2013. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

Utolsó vagyok, itt a link.

2013. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
AHogy az előttem lévők írják, ha szellőző helyen van akkor nyugodtan lehet,festeni hajat.
2013. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2013. nov. 16. 16:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha valamikor, akkor a második trimeszterben nyugodtan. Viszont lehetőleg ammóniamentessel és jól szellőző helyiségben. Milyenre akarod festetni? Ha sötétre, akkor jó ötlet lehet a henna is, ha szőkére, akkor talán inkább melíroztass. Utóbbi esetben (sem) ajánlanám a biohairt, én voltam náluk terhesség alat, melírozni pont ugyanazt használják, mint máshol, a sötét festékeik egy kicsit "bio"-bbak, de semmivel sem jobbak, mint egy ammóniamentes festék, ráadásul kevés a jól szellőző szalonjuk.
2013. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!