Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. trimeszterben mivel lehet...

3. trimeszterben mivel lehet lázat csillapítani?

Figyelt kérdés
Algopyrin mehet?
2013. okt. 19. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen Algopyrin mehet, vagy paracetamol tartalmú gyógyszer, pl. Panadol.
2013. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg mehet az algopyrin , de valami dokit (ügyelet, háziorvos, védőnő, nőgyógyász, kórház szülészete) kérdezz meg. Nekem egész terhességre a Paramax Rapid nevű gyógyszert ajánlották, ha esetleg van közeletekben gyógyszertár akkor én azt javaslom. Ha nem annyira magas a lázad, vagy csak hőemelkedésed van akkor lehet hűtőfürdő is le viszi a lázadat vagy borogatás. Az a biztos, ha kikéred egy orvos véleményét, de az is tény, hogy a lázat feltétlenül csillapítani kell. 36hkm
2013. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fejfájással mentem a gyógyszertárba , mert nagyon fájt lüktetett. De azt mondták, hogy borogassam inkább nem adnak semmit! Szóval nem vagyok biztos az algopyrinbe.
2013. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy én akkor a 12 hét körül voltam, szóval más a szitu.
2013. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom mondta, hogy a 3. trimeszterben Algopyrint már nem szabad nagyon szedni, helyette Panadol a jó. (A terhesség első felében pedig pont fordítva.) Én 32 hetesen voltam lázas, akkor még nem tudtam ezt, de mondta a doki, hogy azért szülésig kiürül a szervezetemből, szóval nincs gond.
2013. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!