Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért felelőtlen az egyik...

Miért felelőtlen az egyik ismerős, szerelmes pár?

Figyelt kérdés
A lány 15 éves, a fiú meg 19 éves és szeretik egymást 1 ideje együtt vannak. De már a gyerek jár az eszükbe a helyett,hogy védekeznének vagy 10 év múlva akarnának családot alapítani.

2013. nov. 17. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert erősen szeretethiányosak. Valszeg vmi nem okés a lány családjánál.
2013. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretik egymást, akkor érthető, hogy akarnak gyereket, cxsak az nem mindegy, mikor...a lány 15 éves, a fiú is gyerek még...miből tartják el az a kicsit? Ennyi idősen az iskolával kellene foglalkozniuk, itt a szülőknek nagyon észnél kell lenni...
2013. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az normális, ha saját családra vágynak, DE ha lehet várni kéne még ezzel 6-10 évet, hogy a fiú dolgozzon, és a lánynak is legyen annyi munkaviszonya, hogy ne csak gyest kapjon. Én is úgy jártam, hogy nem bírtam magammal, aztán gimi utolsó évében estem teherbe, ezért a legminimálisabb összeget kapom. Szerencsére a páromnak van állása, úgyhogy elvagyunk valahogy. De még jócskán érniük is kéne még, mert szülőnek lenni nagy felelősség! És még az is előfordulhat, bár ne forduljon elő, hogy pár év múlva kiszeretnek egymásból, és akkor mi lesz? A lány egyedül maradna 18-20 évesen egy kisgyerekkel. Mit tenne akkor? Boldogulna? És kinek kellene úgy?
2013. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit vártál, hogy idegeneknek elmeséled, és együtt bólogatunk veled, és szidjuk őket? Nem tudom engem nem tesz boldoggá mások kibeszélése, és szidása, úgy hogy semmit nem tudok rólunk. Ha szeretik egymást és ezt szeretnék az ég világon semmi beleszólásom nincs, és nem is ítélhetem el őket.. Nem is értem ezt a kérdést...
2013. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!