Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire tudja pontosan...

Mennyire tudja pontosan megállapítani az orvos a magzat korát?

Figyelt kérdés
Akár azt is,mely napon történt a közösülés kb?
2013. nov. 17. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nem azt nem és sokszor tévednek is pár napot akár 1-2 hetet ha ciklus alapján nem lehet belöni a dolgot. Mivele gyéábként az elözö emnstruációelsö napjától számolják a terhességet, késöbb méret alapján is tippelnek de már magzati korban is vannak méretbeli különbségek a babánál.
2013. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk egy hetet tévedett a doki, mert menzesz után közvetlenül spontán peteérésem volt. Csak a terhesség végén jöttek rá erre a dokik, pedig én végig tudtam, mert ciklus közepén nem voltunk együtt a párommal, de végig az alapján számoltak ennek ellenére, hogy mikor volt az utolsó vérzésem.
2013. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én véletlenül tudtam a fogantatás időpontját (abban a hónapban a férjem konferenciákon volt végig, egyszer voltunk együtt..), mondtam is az orvosnak, de nem azt írta várható dátumnak, hanem a ciklus alapján számoltat (4. napi együttlétből fogant a kislányunk). Az én verzióm nyert, PONTOSAN aznap született meg. :)) Persze ez véletlen is, de vicces volt, mondhattam, hogy ugyeénmegmondtam! :))) Nem tudják amúgy megmondani a fogantatás napját.
2013. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!