Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamik hogy vagytok?

34 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
35 hetes még belefér? :-)) Elég nehéznek érzem már magam, fájnak a csontjaim odalent, vannak napok mikor nagyon sokat keményedek, aztán van mikor alig. Fagyit tudok enni minden mennyiségben....:-D
2013. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is 35 h vagyok, nekem feküdnöm kell,úgyhogy már semmi másból nem áll az életem,csak hogy dejó, eltelt még egy nap.Sokat keményedek,görcsölök,de tuti húzom még egy ideig.
2013. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 35 hetes, de sokat fáj a hátam és már egyre nehezebben megy az alvás is..
2013. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En 34/5 napos vagyok. Ejszaka alig tudok megfordulni, fajnak a csontjaim, főleg a megroppant farkcsontom.. Annyira nem jellemzo a kemenyedes, csak ha tobbet vagyok talpon a kelletenel. Elkezdtem vizesedni, de ahogy eszbekaptam hogy talan meg tobbet kene innom, mintha jobb lenne.

Nehez a hasam, x labbakkal döcögök.., mar kerdezgetik, hogy "te meg egyben vagy", latjak hogy mar nehez...

Lassan telik az idő, nagyon figyelem magam, nehogy gond legyen.

2013. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
34+5 napos vagyok. Az utóbbi két nap elég szörnyű, fáj, húzódik a hasam alja, alig bírok fordulni az ágyban, pedig elég picike a hasam. Nekem is vannak napok, mikor sokat keményedek és mikor szinte abszolút nem. Néha kezdek már érezni menstruáció szerű fájdogálást, védőnő szerint ezek a jósló fájások. Nekem valamiért van olyan érzésem, hogy mi nem húzzuk ki 40. hétig, nekem az egész terhesség alatt mindig előjött 1-2 probléma. Bár az is igaz, akkor gondolatban ezt sem hittem volna, hogy idáig eljutunk. :) Amúgy minden rendben, de én már túl lennék rajta.
2013. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi most töltjük a 34. hetet.Hát látom senkinél se teljesen egyszerű a helyzet.Magas vérnyomással kínlódok,a bogyó nem igazán segít.A frontok nekem is okoztak keményedéseket és ami még elég rossz az a gyomorégés.Tippek enyhítésére?
2013. nov. 19. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:

4#

Nekem a Salvus-víz vált be, két korty és lenyomja a gyomorsavat. Ha túl nehéz kaját eszek, egyből érzem.

2013. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.. Én is küzködtem ezzel, fogalmam sincs melyik kajától jött ki, mert nem jöttem rá, de most egyelőre elmúlt magától..(lekopogom)
2013. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!