Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy tükörrel látom...

Létezik, hogy tükörrel látom a méhszájamat?

Figyelt kérdés

Guggolás közben tükörrel láttam a méhszájamat. Ezt nagyon furcsállom, hisz ez azt jelenti, hogy meg van süllyedve.

39 hetes vagyok, doki abszolút nem vizsgált a 25. hét óta, ráadásul a 36. héttől már csak NST van, semmi más vizsgálat.


2009. nov. 18. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

jesszus! Az durva!Biztos nem csak annyira meg van duzzadva ott mindened a vérbőség miatt, hogy összekeverted? Bevallom fogalmam sincs hogy nézhet ki a méhszájam, és ha tükör fölé guggolnék se látnék semmit...

nekem hetente van turka vizsgálat, szerintem szólj a dokidra, hogy nézzen meg, az a dolga!

38h

2009. nov. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú ez durvának hangzik! Én is látok valamit, de szerintem nekem csak a hüvely redős fala látszik. egy picit mintha ki lenne türemkedve. Én is megriadtam ettől, meg engem se vizsgál már régóta a dokim, de most már mindegy, mert a 38. héten vagyok- Attól féltem, nehogy valami fertőzést kapjak, de nagyon vigyáztam, uh remélem semmi gond nem lesz. Mondjuk azt annyira nem értem, hogy egyes orvosok miért nem hajlandóak rendesen megvizsgálni...? Persze jobb megúszni, de azért megyünk oda, nem? Én sem szeretem a turkát, de ha már egyszer rákészülök lelkileg, kigyomlálom magam ott lenn, olyankor már direkt szarul esik, ha úgy kell hazamennem, hogy meg se vizsgált...
2009. nov. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Elég durva, hogy nincs hüvelyi vizsgálat, hiszen figyelni kellene a méhszájat!

Ugye, nem fogadott orvos, és nem akarsz neki fizetni is soktízezreket???

2009. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Képtelenség, hogy a méhszájadat látsd, hiszen a hüvely 10 cm hosszú és az nem tünik el csak úgy! A doki azért húz kesztyűt és nyul fel, hogy elérje a méhszájat. Amit látsz az a bedagadt hüvelyed!
2009. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincs fogadott orvos, mert nálunk nemis lehet fogadni.

És a 36. héttől már csak NST van, amit nem szülésznő, hanem laboráns csinál.

Sajnos, tudom milyen a méhszáj, hogy néz ki, és biztos hogy azt látom a tükörben.

Olvasgattam a neten, és ez szülés után fordul elő, ha megsüllyed a méh. Műtétre van szükség ilyen esetben.

De nekem szülés előtt lett ilyen:(

2009. nov. 19. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
miket nem néztek,nekem ilyen soha nem jutna eszembe!:)
2009. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Mi lett Veled végül? 38. Hetes terhes vagyok, holnap vizsgálnak alul, gondoltam gondozottan "esztétikusabbnak" érzem magam... És guggolás közben mintha én is látnám. De fekve meg álló helyzetben "van" hüvelyfalam, vagyis tapintani nem tudom a "végét"... Szóval ez lehet hogy csak a terhességgel jár? Baba elég lent van már... Vagy nem is azt látom, amit gondolok.
2019. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!