Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok Apa mennyit simogatja,...

Nálatok Apa mennyit simogatja, becézgeti a pocit? Leginkább többgyerkőcös Anyukák válaszát várom

Figyelt kérdés
2. babánkat várom, az első babával állandóan simogatta, becézgette a pocaklakót, most meg hozzá sem ér a hasamhoz. 30.hetet taposom már. Tegnap kérdeztem miért azt mondta nincs rá ideje :) Nálatok is volt így, vagy ez inkább már annak a jele hogy undorodik tőlem
2013. nov. 19. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért kellene sokat simogatnia a pocit? Ez csak újabban elvárás az anyukák részéről. Soha nem tartottam számon, hogy hányszor simogatja meg a pocakom. Nappal nem is vártam el tőle ilyesmit. Este az ágyban fordult elő többször is.

Ha a párod nem simogat, az még nem azt jelenti, hogy undorodik tőled. Felesleges ilyen ostobaságot bebeszélni magadnak.

2013. nov. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem elvárás, ez csupán egy kérdés volt.
2013. nov. 19. 07:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém sose simogatta, most várom a 3-at, ő nem olyan fajta, nem csinálok ügyet belőle, néha rárakom a kezét ,ha csuklás van, h tudja milyen ez, de nem is mondom neki.Lehet, h először még érdekes volt neki a mocorgás, de most már nem lepődik meg rajta, már tapasztalt apuka. :)Szerintem ne beszélj be magadnak semmit, hanem őszintén beszélj vele.Őt valószínű más dolgok foglalkoztatják, családfenntartás, h meglegyen minden. Ne aggódj! A napokban én is azt éreztem h nincs meg az összhang köztünk,de aztán helyreállt. A férfiak másképp működnek, beszélgess vele az érzéseidről, nem biztos h megérti, de legalább kimondod és attól már jobb is lesz. :)
2013. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves Utolsó, aranyos vagy!
2013. nov. 19. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sosem vártam el tőle, de simogatja, beszél hozzá.

Valószínűleg bizonyos férfiak így kezdik kialakítani a kötődést. Különösebb ügyet nem csinálok belőle.


Kedves Kérdező! Talán az első terhességnél megvolt még az újdonság varázsa. De ne aggódj! Ha meglesz a baba ugyanúgy fogja szeretni.

Szerintem semmi jelentősége annak, hogy az apuka babusgatja-e a pocakot.

2013. nov. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező attól még a férjed,szeret téged meg a babát. Tedd este a férjed kezét,vagy mond el érzéseidet, meg babárol is beszéljél
2013. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!