Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt hányszor...

A terhesség alatt hányszor vesznek vért?

Figyelt kérdés
Aztért szeretném tudni mert eddig ahányszor vért vettek tőlem mindig elájultam. Hiába vették fekve utána amikor felkeltem (kb 20 perc múlva) elájultam!
2007. okt. 5. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A vérvételek száma sok mindentől függ. Az biztos, hogy a 16. héten van egy nagy labor vizsgálat és a 26. héten van a terheléses cukorvizsgálat, amikor 2x vesznek aznap. Én 34 hetes vagyok és nekem már háromszor csinálták meg a terheléses cukorvizsgálatot, mert az ereményem mindig magas volt és kontrollra vissza kellett mennem. Tehát nekem többször vettek, mint átlagosan.

Tehát ez attól függ, hogy milyenek az ereményeid.

Régebben én is ájultam el vérvételnél, de azóta nem nézek oda, hogy mit csinálnak, így nem látom a vért se.

Kitartás!

2007. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25hetes terhes vagyok,nekem eddig 3*vettek vért.Ùgy néz ki,hogy 3hét múlva a kontrollna´l fognak megint,de nem biztos.
2007. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapesetben 3x. De sok minden lehet, amiért esetleg többször. Én is csak azt tudom javasolni, hogy ne nézz oda. Kitartás!
2007. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!