Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen fekvő lepény okozott...

Mélyen fekvő lepény okozott valakinek problémát?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam uh (15hetes vagyok) és mondták hogy a hátsó falon mélyen tapad a lepény, multhét pénteken volt egy kis vérzésem de mondták hogy az a hüvelykapszulától is lehetett mert felsértett és a babánál nem látnak vérzésre utaló jelet. tegnap is volt egy minimális rózsaszín a papíron. az orvos pihenést 3*2 magnéziumot ajánlott és ha vérzés jelentkezne ismét bármilyen minimális is be fektet. Mivel nem tudta ő sem meg mondani hogy a babától vagy a kapszulától jön a vérzés inkább ovatosságra intett. Volt valaki hasonló helyzetben? Okozot neki problémát vagy a babánál? Félek hogy nehogy valami baj legyen a babával.
2013. okt. 30. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mélyen tapadó a lepényem, eléri a méhszájat. Vérzésem nem volt a terhessegem alatt és nem okozott problémát. A legtöbb esetbem a méh növekedésével jó helyre kerül a lepény. Sajnos ez nekem nem jött össze, így császàrra számìthatok. Vérzest főleg a 3. trimeszterben okoz.Ezert pl. nekem be is kell feküdn szülés előtt (már a jól héten) a kórház ba.35hkm
2013. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18 hetesen nekem is ezt írták. Azóta nem nézték de jövőhéten megyek 26 hetes uh-ra majd rá kérdezek. Eddig nincs semmi probléma. Nekem is rá lógott a belső méhszájra.A védőnő szerint a méh növekedésével el mozdulhat onnan.
2013. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is mélyen tapadó lepénnyel kezdtem, és amikor legközelebb mentem uh-ra, kb.3-4 hét múlva, már teljesen jó helyre "vándorolt". Ahogy nő a méhünk, feljebb megy, majd meglátod.
2013. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is ebben bízom hogy fentebb fog menni :)
2013. okt. 30. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!