Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A napi maszturbáció (csak...

A napi maszturbáció (csak csiklóizgatással) árt a babának az első 3 hónapban?

Figyelt kérdés
Mert úgy hallottam, hogy az első 3 hónapban az aktív szex vetélést okozhat!
2007. okt. 5. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Annak nem, de a kapcsolatodnak tuti, ha párod nem tud róla!

Nem árt, ha az orvos el nem tilt tőle.

2007. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem abszolút nem árt és a szex sem,gészséges terhesség esetén semilyen kárt nem okoz.A masztiról pedig nem kell mindig tudni a másiknak,szrtinted ő nem csinálja?Ez tök norm. dolog még párkapcsolatban is,nem mindig egyformák az igények.
2007. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

A jó párkapcsolatba szerintem nem férnek bele titkok..

Amúgy az orgazmus jó.

2007. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
nem hiszem hogy veszélyt jelentene,mert én nem tudtam sokáig a terhességről, és nem lett vetélés. mi rendszeresen,és mindig éltünk nemi életet(most is)
2007. okt. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem nem igaz a terhesség nem betegség.Az orgazmussal nincs semmi baj.Ami a párodat illeti tuti ő is szokott masztizni és ostoba dolog eltitkolni főleg egymás előtt.Csak lazán ne félj a terhességtől élvezd!!!!Minden mennyiségben és úgy,ahogy neked éppen jól esik;)
2007. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

En ugy tudom ami a mamanak jo - orgazmus - az a babanak is ....

Szerintem eleg szornyu lehet ha el kellene titkolni eletunk parja elott a vagyainkat.

2007. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
83%
Én úgy tudom minden olyan okozhat vetélést,amely méhösszehúzódást okoz.Az orgazmus a leginkább,legyen az csak csiklóizgatástól,akár igazi szeretkezéstől.Nagyon kell vigyázni.Én a második babámat várom,kórházba kerültem,mert idegeskedtem,bevéreztem,vagyis barnássárga folyásom volt és kissé görcsöltem.Nem ment el a baba,de feküdnöm kell legalább a 14.ik hétig.Ez még 1,5 hét.
2009. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!