Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondanátok nekem, hogy azok...

Elmondanátok nekem, hogy azok az anyukák akik terhesek lettek, de védekeztek és millió helyen olvastam, hogy csak úgy "becsúszott" a második, harmadik stb. baba, azok hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdésben olvastam, hogy sok anyuka "csak úgy" terhes lett, "becsúszott" a baba, pedig védekeztek. Na mos engem nagyon érdekel, hogy mégis hogyan védekeztek? Óvszerrel, gyógyszerrel, megszakítással, naptár módszerrel? Mégis hogyan?


Nem szeretnék semmilyen vitát elindítani, csak pusztán érdekel:)



2013. nov. 22. 14:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nálunk a 3. lett úgy, hogy az óvszer elszakadt, és az esemény utáni, amit időben vettem be, nem hatott.
2013. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én saját nevemben nem tudok nyilatkozni, mert nálunk minden terv szerint ment:), viszont a húgom "becsúszott".:)


A szüleim naptár módszerrel védekeztek, nem terveztek harmadik gyereket, de nem is volt nagy probléma hogy jött. Anyumnak mindig is szinte órára pontosan jött meg a menstruációja, óramű pontossággal működik a nő:D, de besikerült.:) Szóval ők nem igazán "védekeztek", mert ez a módszer pl. szerintem nem védekezés. De azt mondjuk, védekezés mellett jött.:)

2013. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Semmivel, de azt megsem irhatjak,hogy nem aktunk gyereket de vedekezni lustak voltunk biztunk a szerencsebe de az elpartolt tolunk.
2013. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is az a véleményem, hogy az ilyen anyukák többnyire vagy sehogy, vagy megszakítással. Ha ennyi hibás óvszer, hatástalan tabletta lenne, a gyártó cégek már régen tönkrementek volna a kártérítési perektől.

Azért mondják ezt, mert az állításuk ellenőrizhetetlen, és talán gyávák beismerni az igazságot. Tisztelet a kivételnek.

2013. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jöhetnem még konkrét példák, saját tapasztalat:)


Én gyógyszert is szedtem, óvszert is használtunk, megszakítással és naptármódszerrel is védekeztünk, de soha nem lettem terhes, csak ha "direkt és élesben" csináltuk.

2013. nov. 22. 14:24
 6/21 anonim ***** válasza:

Barátnőm Pharmatex mellett lett terhes!

De valóban úgy gondolom,hogy a legtöbben megszakítanak, ami tényleg nem védekezés!

2013. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én úgy lettem terhes egyszer hogy elszakadt a gumi .
2013. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nővérem, anyukám és én is fogamzásgátló mellett lettünk terhesek. Ja és mind a hárman ugyanazt a fajtát szedtük, de mi a férjemmel azóta áttértünk az óvszerre és reménykedünk hogy azzal nem lesz gond. :)
2013. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok. Igen, én sem hittem, hogy van ennyi xar óvszer, mert abból a szettből nem az volt az egyetlen darab, ami elszakadt, csak akkor "megúsztuk"... azt pedig még a nőgyógyász is mondta, hogy az esemény utáni tabi hatásfoka 80%, tehát egyáltalán nem biztos, hogy hatni fog. Sőt, azt is mondta a dokim, hogy az is nagyon nem mindegy, hogy azokat a gumikat hogyan tárolják... Persze ettől még biztos vagyok benne, hogy nagyon sokan tojnak a védekezésre, aztán meg azért mondják, hogy elkerüljék, hogy le legyenek hülyézve (jogosan...).
2013. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Megszakitassal vedekeztunk, mert konkretan nem terveztuk, de nagyon orultunk neki :-) Het honap utan fogant a babank. Aztan elesben probalkoztunk. Akkor elsore sikerult.
2013. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!