Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmondanátok nekem, hogy azok...

Elmondanátok nekem, hogy azok az anyukák akik terhesek lettek, de védekeztek és millió helyen olvastam, hogy csak úgy "becsúszott" a második, harmadik stb. baba, azok hogyan védekeztek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdésben olvastam, hogy sok anyuka "csak úgy" terhes lett, "becsúszott" a baba, pedig védekeztek. Na mos engem nagyon érdekel, hogy mégis hogyan védekeztek? Óvszerrel, gyógyszerrel, megszakítással, naptár módszerrel? Mégis hogyan?


Nem szeretnék semmilyen vitát elindítani, csak pusztán érdekel:)



2013. nov. 22. 14:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
6-os: Azért a Pharmatexre sem szívesen ütöm rá a védekezés címkét... Mert minden, csak nem az.
2013. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mi óvszerrel védekeztünk és soha nem a gagyi fajtával! 1 évig nem is volt vele gond.Egyszer nagyon belejöttünk,szinte majdnem egy óra hosszáig szeretkeztünk.Amikor végeztünk,akkor vettük észre,hogy lyukas....minden belém ment.Egyből jöttem netre,ovulációs naptárat keresni,és aszerint az ovum már elmúlt.Aztán mentem tusolni,próbáltam ott is kimosni,amit csak lehet.Hát,a mi kis drága,erős,életrevaló kisfiúnk,így is megmaradt nekünk :)
2013. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ja és ez nem kamu...ahogy fentebb írták...
2013. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, érdekes történetek:)
2013. nov. 22. 15:22
 15/21 anonim ***** válasza:

Az első gyermekem gyógyszer mellett fogant. Nem hagytam ki egy szemet sem, de egyáltalán nem baj hogy lett nekünk, már úgyis beszéltünk róla, hogy lassan jöhetne a baba. A második és a harmadik babánk tervezetten jött. Bartátnőm pharmatex mellett lett terhes, bár sztem az nem egy biztos védekezési mód.

Egy másik barátnőm pedig nem védekezett, de másnap vett be esemény utánit. Ennek ellenére baba lett belőle.

2013. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy része sehogy, csak jobban hangzik mint, hogy ahhoz is hülyék vagyok hogy védekezünk.
2013. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
kézzel lábbal
2013. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

19 évesen tablettával, doki elfelejtette mondani, h bizonyos AB-k hatástalanítják - 22 hetes vetélésindukció fejlődési rendellenesség miatt

30 évesen a jelenleg létező legminőségibb, legdrágább latexmentes óvszerrel - sem kiszakadás, sem egyéb probléma nem volt, egyszerűen nem volt 100%-os.

2013. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kiszakadt az óvszer, alaposan megmosakodtam ahogy csak bírtam, irány a patika, vettem esemény utánit, vérzés meg is jött, én fellélegeztem.... 3,5 éves a fiam. Előtte-utána hetekig nem volt szex, tehát egészen biztosan akkor fogant.

(de amúgy le is van írva az esemény-utáni tájékoztatójában, hogy nem 100%-os).

Egyáltalán nem érzem magam felelőtlennek. Nálam csak az óvszer jöhet szóba egyéb okok miatt, felelősen is használtuk mindig, és amikor a selejtes darab miatt megtörtént a baleset, megtettem amit tudtam, hogy elkerüljem a nemkívánt várandósságot.

2013. nov. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Off the topic:


Kérdező: mi is védekeztünk már mindenféle módszerrel és 7 év után csak akkor jött a baba, amikor tényleg terveztük. De akkor kevés próbálkozás után :)


A megszakítást sokan nem tartják védekezésnek, de érdekes módon nálunk bevált módszer. A sógornőmék pedig 20 éve így védekeznek és sosem lett belőle nem tervezett baba.

2016. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!