Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ciklusom 35. napján vagyok,1...

L1981 kérdése:

A ciklusom 35. napján vagyok,15 napja szedek Utrogestant 2x2-t. Mai tesztem negatív, várjak még a gyógyszer abbahagyásával?

Figyelt kérdés
A menzesznek még semmi jele. Az orvosom csak jövő héttől lesz az országban, szedjem addig tovább, illetve ha abbahagyom megszakadhat az esetleges terhesség (ha van egyáltalán)? Lehetek esélyes babára ha még mindig nem mutat semmit a teszt?
2013. nov. 22. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért szeded az Utrot?
2013. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert menzesz előtt egy héttel már barnázom, így a ciklus második felében legalább 10 napig szednem kell. Volt már 2 vetélésem egy 10 és egy 20 hetes, ezért inkább szedeti velem a doki.
2013. nov. 23. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!