Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkeztek az első...

Mikor jelentkeztek az első terhességi tüneteitek és mik voltak azok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hetes terhes lehettem, mikor nagyon fájtak a melleim és olyan álmos voltam mindig, hogy csak na. Állva elaludtam éjjel a munkahelyemen, úgy, hogy nappal végig aludtam, (Állandó éjszakai műszakban dolgoztam egy cégnél)pedig máskor sose aludtam el, még ha nappal nem feküdtem le, akkor se. A teszt akkor még negatív volt. 5 hetesen mutatta ki a teszt.
2009. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogantatás után nem sokkal émelygés, furcsa rosszullétek.
2009. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt előtt 2 nappal furcsán égett a gyomrom ami nem szokott. Már akkor sejtettem:)
2009. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Egyszerűen tudtam. Jóval előbb, mint kimutatható lett volna. Amikor már volt értelme, megvettem a tesztet és pozitív lett. Mintha köszönt volna valaki onnan belülről, hogy szia anyu. Mind a 3 alkalommal. Pszichésen megváltoztam, hirtelen gondolkodásban "anya" lettem, megjelentek az ösztönök, stb. A szülés előtt meg befelé fordultam, és éreztem, hogy na, elkészültünk, jönni fog. Lefeküdtem aludni, mondtam, hogy ma éjjel megyünk. És mentünk. Nyilván ez ritka.
2009. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek csak később jöttek. Úgy 6-8 hetesen, már a kiskönyvem birtokában. Émelygés, fáradtság, szagérzékenység.
2009. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elso pillanattol fogva almos voltam. Persze akkor meg mindenfelevel magyaraztam, de ma mar tudom, hogy a terhesseg eldso jele volt.

32+5 hetes pocis

2009. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, veszek tesztet.
2009. nov. 20. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!