Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napos terhességnek árt ha...

Pár napos terhességnek árt ha beteg lettem?

Figyelt kérdés

Még nincs itt a köv.havi menses ideje

Ha esetleg sikerült volna,akkor ha beteg leszek elmehet a magzat ?

37,9 Volt a hőm tegnap estére...éjszaka nemtudom mennyire emelkedett még

Emellett torokfájás de úgy alig van hangom

Megmarad a magzat ?


2013. nov. 23. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem árt neki, ne aggódj! Csak ne szedj olyan gyógyszert ami árthat neki.
2013. nov. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Orvos! Az embriót "megsütheti" a 38 fok feletti láz, mert kicsapja a fehérjéket. Érdemesebb orvossal megvizsgáltatni magad.

Bár ilyenkor még mindent vagy semmit elv alapján működik a terhesség, vagy megmarad az embrió vagy elmegy, félig-meddig sérült nem lesz.

2013. nov. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetemben nem artott :-) Pont azon a heten lettem beteg mikor elvileg fogant. Laz meg minden "kellemes" dolog. Alighogy kijottem belole, ezen a heten visszaestem es megint beteg vagyok. Megis tegnap pozitivat teszteltem! :-))) Szoval nalad sem fog szerintem gondot okozni :-)
2013. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam sajna ártott..dec.23-án felszökött a lázam,hánytam és ment a hasam,valami 2 napos vírust nyaltam be,dec.28-án az UH-on 7 hetes embriót láttak,majd január 13-án missed lett a vége.Valószínűleg a vírus fertőzés illetve a magas láz miatt halt el.Remélem nálad semmi gond nem lesz :-)Fontos a lázcsillapítás ilyenkor,mert a magas láz vetéléshez vezethet.Vegyél be Algopyrint,de a legjobb,ha orvos lát.
2013. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Igazából az első két hétben (mensi előtti két hétben) még a mindent vagy semmit elv érvényesül. Vagyis ha valami károsítja az embriót, akkor vagy teljesen elpusztul, vagy 100%-osan regenerálja magát (ugyan ekkor még nem embrió, hanem egy sejthalmaz).

Én is beteg voltam amikor a kisfiam fogant, igaz nem volt magas lázam.

Paracetamol tartalmú fájdalom-, és lázcsillapítót használhatsz terhesség alatt, ez nem árt (ilyen pl. a Panadol, de van más is).

2013. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!