Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 cm cisztàt talà...

8 cm cisztàt talàltak kozvetlen a baba mellett, mire szàmìtsak?

Figyelt kérdés
most voltam uh-n,16+3 hetes vagyok,nagyon el vagyok keseredve,szombaton ujra kell mennem ès ha a doki ugy latja akkor hètfn be kell fekudnom ès mintat vesznek a cisztabol ami veszelyes.. a 12. uh-n mèg minden rendben volt nem lattak semmit.. Nagyon fèlek! Most mi lesz? Van valakinek tapasztalata? :(
2008. júl. 10. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, mit mondott a dokid milyen veszélyekkel jár? Nekem is volt, de csak 3 cm-es, még a terhességem legelején, akkor azt mondta az orvosom, hogy valószínű felszívodik, nem akarja bántani, mert elmehet a baba. Szerencsére tényleg felszívódott, talán Nálad is így lesz.
2008. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt a terhességem elején egy 8 cm es ciszta, most 20 hetesek vagyunk és 1cm-re ment össze magától. Ha nagyon ideges vagy (és gondolom igen) menj el egy 4D-s uh-ra, ott sokkal pontosabban meg tudnak mindent mondani! Van ahol pld azért erőltetnek nem feltétlenül szükséges, de esetleg veszélyes vizsgálatokat mert azok után a kórház pénzt kap!! (magzatvíz mintavétel, baross) Érdemes rászánni sztem a pénzt mert sokkal korrektebbek... Nekem még a háziorvosom is azt tanácsolta, hogy az egyetlen darab cisztától még nyugodtan szülhetek egészséges babát!
2008. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Màsodik valaszolo! Neked is a mèhben a baba mellett van-volt a ciszta? fèlek h a baba nem fog tole tudni fejlodni..
2008. júl. 10. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes voltam amikor egy 82x71mm-es cisztát találtak, ami jóval nagyobb volt mint a baba. A 11. hétre a ciszta 32x11mm-es lett. Annyit mondtak, hogy arra kell vigyázni, hogy a 12. hétig ne durranjon ki a ciszta mert az veszélyes a babára, utána már le fog apadni, vagy a baba kiszorítja úgy is. De fel sem merült a mintavétel. Szerintem kérdezz meg másik dokit is! Engem még a háziorvos is megnyugtatott, hogy a terhesség alatt végig előfordulhat, hogy lesz kisebb-nagyobb cisztám a baba mellett.
2008. júl. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2008. júl. 11. 08:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja,ès a babàk egèszsègesek ugye?
2008. júl. 11. 08:54
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nekem 8 hetesen volt 10cm-es cisztám. 10 hetesen leszívták, mert nagyobb volt az esély, h. a cisztától vetélek el.11hetesen mégegy leszívás volt, 3 hetet voltam kórházban, semmi baja nem lett a gyereknek a beavatkozástól, most vagyok 36 hetes.Sokkal többet kibírnak, mint gondolnánk, ne félj!
2008. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!