Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A cukros kismamákat tényleg...

A cukros kismamákat tényleg bennfogják a 36. héttől a koraszülés elkerülése érdekében? Vagy csak, ha nagy a baba?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia én inzulinos voltam, és 41. hét+2 napon fektettek be, de csak a túlhordás miatt. Folymataosan nézik a cukorszintet és ha nincs gond, akkor nem fektetnek be korábban. Nekem az inzulin miatt kellett a 26. héten befeküdnöm két napra, mert itt aközelben nincs olyan kórház ahol beállítják, és nem akartam hajnalban beutazni a vizsglatokra. Az én lányom 42. hétre született természetes úton, ennyit a koraszülésről. De szerencsére nem kellett indítani, mert indítás előtt 1 órával elfolyt a magzatvíz :-)
2008. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszod. Gratulálok a babához!
2008. júl. 10. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is inzulinos vagyok és fel sem merült az idő előtti meginditás. Nekem csak akkor indítja meg ha a napjáig nem jön ki, ezt is csak azért mert már most nagy a babám. Mondjuk már jöhetne is :)

Üdv.: 37 hetes kismama

2008. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azért gondolom jobb, ha kihúzzátok a 40. hétig...:)
2008. júl. 12. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!