Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakivel történt már ilyesmi?...

Valakivel történt már ilyesmi? A közel 9 hetes terhességem kb 6 hetesnek felel meg. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Próbálom röviden a lényeget: szept. 21-én volt utolsó mensi, okt 8. ovu, okt. 23. halvány pozi teszt. Nov. 13-án voltam először dokinál (7+1 hetesen), csak szabályos petezsák volt. Visszamentem tegnap (8+4hetesen), már ott volt a baba, volt szívhang, méretet nem mondtak, csak, hogy kb 6 hetesnek felel meg. Számomra egyértelmű, hogy túl lassan fejlődik, de fejlődik. Jövő pénteken még vissza kell mennem. Valaki hallott már ilyenről? Lehet beteg lesz, vagy elvetélek? Az ovu tuti, meg ugye már pozit teszteltem mikor fogannia kellett volna, ha kissebb lenne tényleg.
2013. nov. 23. 20:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
8. válaszoló, be tudnád linkelni a kérdést?
2013. nov. 23. 23:08
 12/12 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok, nagyon félek, hogy nehogy beteg baba legyen. Nagyon sokat jelentene, ha megírnád, veled végül mi lett. Köszönöm szépen.
2015. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!