Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nincs gond? Ez ugye nem...

Ugye nincs gond? Ez ugye nem jelent rosszat?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy megszületett a kisbabám és hiányzott a jobb kézfeje. 37 hetes kismama
2009. nov. 20. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

szia én is álmodtam ilyesmi dolgokat mondjuk nekem kutyatestű volt! (de mi kutyákat tenyésztünk és élénk a fantáziám álmomban)De egészséges gyönyörű 2 hós kisfiam van. Nekem is minden hülyeség forgot az agyamban ilyenkor nagyon ráér az ember gondolkozni:)

Ne félj! Nem lesz semmi baj egészéges szép babód lesz nem sokára!!!Könnyű szülést.

2009. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az álmok nem jelentenek semmit,nyugodj meg.Nem lehet,hogy mostanában hallottál a Contergane ügyről,és azért álmodtál ilyesmit?
2009. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
álmodni általában olyan dolgokról szoktunk,amire sokat gondolunk napközben.Valószinű,hogy sokat aggódsz a babád miatt,hogy minden rendben legyen.Ne stresszeld magad,csak pozitivan gondolkodj.Jó egészséget,könnyű szülést kivánok.
2009. nov. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nappali félelmeid eltorzított változata jelenik meg álmaidban. Sztem érzed h közel a szülés és dolgozik a tudatalattid!
2009. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha az Uh-n van kézfeje,hidd el születésekor is ott lesz az!:)

Az álmokkal nem szabad foglalkozni...

2009. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A ferjem azt almodta, hogy a lanyunkon 10 cm hosszu vastag fekete szorok vannak.

Nem tudom honnan szedte, de ez keptelenseg!!

Biztosan igaza van az elottem szoloknak.

Meg egyebkent is akkor szolna az orvos ha nincs minden rendben a babaval.Azert ez latszik az uh-n.


Nyugodtabb baba varast kivanok!!

2009. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt álmodtam amíg terhes voltam, hogy egy zacskóba hozom haza a kb. 25 hetes babámat magzatvízben, élve.

Durva, mi???

Iszonyatosan féltem a koraszüléstől.

40. héten indított szülés volt, 3,6 kg.

Most 11 hónaposan mellettem szundikál.

Tuti te is félsz, azt álmodja meg az ember.

2009. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!Lehet tényleg csak annyi történt,hogy most már nagyon közel a vége és kicsit beparáztam.

Kedves második!Milyen Contergane ügyről írtál?Nem hallottam még róla.

2009. nov. 20. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!