Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a felfázás és a mellfájd...

Lehet a felfázás és a mellfájdalom terhességre utaló jel?

Figyelt kérdés
Egy hete nagyon felfáztam véres volt a vizeletem is annyira, most már teljesen elmúlt de elkezdett fájni a mellem! A felfázás előtt voltak is kis görcsölések a méhemnél de nem tulajdonítottam neki jelentőséget amíg nem éreztem hogy fáj a mellem és hogy nem vagyok felfázós típus viszont terhesség alatt hajlamosabb rá az ember! Mensim volt november 8.-án jött meg!
2013. nov. 24. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A ciklus 16. napja körül még nagyon korai terhességi tünetekről beszélni.
2013. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Felfázás, mint terhességre utaló jel? Na ne vicceljünk már, kérem szépen!
2013. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen ezt én tudom volt már egy terhességem! De ha még mielőtt megjött volna már megfogant a baba és valamiért mégis volt menstruációm akkor lehet?
2013. nov. 24. 21:02
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló nem terhességi tünetként volt feltüntetve de hajlamosabb rá egy terhes nő!!! Ha nem tudod nézz utána!!!!
2013. nov. 24. 21:12
 5/13 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Ezt tényleg nem tudom, hogy hajlamosabbak e, sosem voltam felfázva (kopp-kopp-kopp), de van 2 gyerekem.


Egyébként az elsővel egyet értek, 8-án volt mensid, ma 24-e van, még korai bármit érezni. És ezt átlagban mondom, mert nekem az elsővel tényleg semmi bajom és tünetem nem volt, a másodikkal 8 hetes terhességtől kezdődtek a nehézségek.

De te nagyon korán vagy még! Hány napos a ciklusod?

2013. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a "terhes nő" hajlamosabb rá, de nem az első 3 hétben, amikor még kb. be sem ágyazódott.
2013. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A mell fájdalmát, érzékenységét okozhatja a petefészek gyulladás is. Vagyis a felfázás miatt fájhat a melled is.
2013. nov. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mi lesz de majd kiderül hogy mi is okozza de az is furcsa hogy folyamatos hőemelkedésem van! De majd megírom hogy mi is okozta a tüneteket!
2013. nov. 25. 09:59
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy minden terhesség más nekem a kisfiammal már 3 hetes terhesen voltak émelygéseim végig is hánytam vele az első négy hónapot! Mellfájásom viszont vele nem volt! De volt egy spontán vetélésem akkor meg 5 hetesen éreztem mell fájdalmat viszont nem volt émelygés hányinger!
2013. nov. 25. 10:04
 10/13 A kérdező kommentje:
28 napos a ciklusom
2013. nov. 25. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!