Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székelés után a wc papír...

Székelés után a wc papír nagyon halványan barnás. De pisilés után nem. A hüvelyből jön ez biztos. Másnak is volt ilyen? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Amúgy semmi panaszom nincs. Ez is akkor ha nagy wc-zek.
2013. nov. 25. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az erőlködéstől lenne? Hányaadik hétben vagy?

Biztos,hogy a hüvelyből jön? Mert ha csak székelés közben,akkor lehet az aranyér első tünete is.

2013. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 hetes vok. Biztos onnan,mert a folyásomat szinezi el kicsit,de annak is csak a felét kb. Csak tegnap és ma tapasztaltam és csak reggel székelés után. Napközben semmi panaszom nincs.
2013. nov. 25. 08:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Sz erőlködéstől így is lehet?
2013. nov. 25. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha aranyér, akkor a vér élénkpiros lenne, nem barnás, mert az mindig friss vérzéssel jár.
2013. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézesd meg orvossal! Lehet,hogy ilyenkor erőlködés hatására jön egy kis minimális vér és pisinél nem,mert olyan kevés.

Én voltam így,de az elején,mindíg minden rendben volt a babával,de azért a helyedben elmennék,vagy felhívnám a dokim,ha van!

2013. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!