Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 2éve élek kapcsolatban...

Lassan 2éve élek kapcsolatban szeretnék babát nem védekezünk és lehet h most sikerült 2 napja késik. A mellbimbom nagyon szúr és mostanában éhség gyötör persze rengeteget eszek stb. (gyomorégés, hányinger) ez vajon mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 10:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
bocs elirtam oktoberbe volt meg utoljára csak abszolut nem itt vagyok agyilag hanem gondolkodom
2009. nov. 21. 11:06
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél tesztet, mert az biztosabb, mint hogy mi tippelgetünk! Szorítunk
2009. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem a várt menszi után 3 nappal kimutatta a teszt, és nem is kellett hozzá reggeli elsőből csinálni. De ha negatív lesz, és továbbra sem jön meg, akkor ismételd meg a tesztet. Amúgy meg ha október 18-án volt meg utoljára, akkor 28 napos ciklussal számolva (nem tudom a tiéd mennyi) már 6 napja késik neked, úgyhogy időszerű a teszt.
2009. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
ma du fogok tesztet venni:) remélem most sikerült....majd megirom hogy mi lett az eredmény
2009. nov. 21. 14:02
 15/15 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?
2009. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!