Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit illik adni missedre...

Mennyit illik adni missedre ha felkért orvos végzi?

Figyelt kérdés
Nem bíznám magamat akárkire.
2013. nov. 28. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért én nem fizettem. Magánrendelésre jártam és fogok is járni ahhoz, aki végezte. De ezért a beavatkozásért nem tudtam pénzt adni. De véleményen szerint ezért pénzt elfogadni sem illene. Ha még nem voltál nála, az más eset.
2013. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell. Én pár éve voltam így, egy 20-ast gondoltam max. De nem fogadta el.
2013. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Most mindenképpen akarok adni, (kár, hogy ilyen miatt kell) mert eddig mindig úgy jött ki, hogy nem magánba voltam nála több alkalommal is, és még ügyeletbe is fogadott (olyankor meg nem mertem pénzt adni)
2013. nov. 28. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy jóérzésű orvos ilyenkor nem fogad el pénzt.

20-nál többet pedig nem adnék semmilyen körülmények között, ilyen esetben.

2013. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A jóérzést hagyjuk, az csak nagyon kevésnek van, tisztelet a kivételnek. A dokimra nem tudok rosszat mondani, és is max. ennyire gondoltam, aztán ő majd eldönti elfogadja-e vagy sem.
2013. nov. 29. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!