Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy egyedülálló nő idegen...

Ha egy egyedülálló nő idegen spermadonortól inszemináció vagy lombik útján teherbe esik, utána nem kívánt terhességre hivatkozva elvetetheti azt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt utána csináltathat még egy gyereket és azt is elvetetheti. Kicsit szürreális nekem ez a dolog... Egyébként biztos elvetetheti, de nem hiszem hogy bevennék tőle a "nem kívánt terhesség" szöveget.
2013. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elképesztően bizarr.

Elvetetheti, de akkor minek ment előtte végig a procedúrákon?

2013. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, de komolyan érdekelne, hogy mit fog mondani, amikor az okot kérdezik.....
2013. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem kívánt terhességre nem hivatkozhat, ha normális ésszel gondolkodunk. Mást kitalálhat oknak, de ezt nem.
2013. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez egy megtörtént eset. A kórlapján az szerepel terhesség megszakítás nem kívánt terhesség miatt. Arra voltam, lennék kíváncsi, hogy lehetséges ez hogy elvileg súlyos pénzekért megtermékenyítik majd rá 8 hétre úgy dönt, hogy mégse és egy másik kórházban megszakítja a terhességet. Amúgy igen bizzar, abszurd és még nem tudom milyen kifejezésekkel lehetne illetni...
2013. okt. 10. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyedülálló nő szerintem nem tud hivatalosan spermadonort kérni, csak párok sikertelenség esetén....
2013. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az ismeretségi körömben történt egy hasonló szitu: lombikkal esett teherbe a nő, igaz, a férje volt a biológiai apa. Csakhogy ikrek lettek, a férje meg közölte, hogy neki ikrek nem kellenek, így az asszony elvetette a babákat. Pár év múlva szétmentek, a nő a negyvenhez közel terhes lett az új párjától, az a baba félidőben ment el spontán. Így nem lesz már gyereke soha.
2013. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez is nevetséges, hogy párok csak akkor vehetnek részt lombik programba ha házasok egyedülállók idegen donortól bármikor:

[link]

2013. okt. 10. 12:45
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 Az ilyen férfit szívfájdalom nélkül kasztrálnám.
2013. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

de, egyedülálló nő is áteshet de csak donorspermával.


egyébként ezt marhaságnak tartom. Túl vagyok pár inszemen és lombikon, és ilyenkorra az ember lányának már tudnia kellene, mit vállal...

de nagy az Isten állatkertje

2013. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!