Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babának nem árt, hogyha...

A babának nem árt, hogyha székrekedésem van? Nekem kellemetlen azt tudom, sokat szenvedek miatta. A lényeghogy neki nem ártalmas?

Figyelt kérdés
sajnos jobbik esetben is csak heti egyszer sikerül,és ez elég kevés.sajna már mindent bevetettem,se lekvár,se tej,meg ilyenek nem hatnak.lehet a mozgásszegény életmod teszi,mert feküdnöm kell sokat.34 hetes km
2009. nov. 21. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! A picinek nem árt, de azért ha jobb a közérzeted neki is jobb lesz. Amúgy páromnak egyszer volt ilyen problémája, egy műtét után, amikor sokat feküdt. Egyél össze nem illő és eltérő hőmérsékletű dolgokat :)) nekünk anno bevált:) meleg kakaó, szilvabefőtt, sültkrumpli stb. :)) alig ért oda! :)
2009. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi de már ilyen összevissza minden evéssel is probálkoztam.
2009. nov. 21. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Székletlazítót próbáltál már? Én a duphalac-ot használom, mert nekem előjött az aranyerem is, és nekem bevált, és ezt terhesek is nyugodtan alkalmazhatják.
2009. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Laevolac szirupot ajánlom. Ez székletlazító, nyugodtan használhatod. Én szinte a terhesség kezdetétől székrekedéssel küzdök. Nekem sem segített semmi, ráadásul az össze-vissza evéstől a közérzetem se volt jó. 33 hetes km
2009. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
glicerines kup a gyogyszertarbol, olcso es azonnal hat
2009. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem a babanak nem lesz semmi baja a te szekrekedesedtol, max. az nem tul jo, ha erolkodsz!

amugy napi 2 liter viz legalabb, reggel ehgyomorra 1 evokanal olivaolaj, rengeteg zoldseg es gyumolcs es legalabb 30 perc seta vagy valami mozgas naponta. ha igy is csak heti 1 x sikerul kerd ki az orvos velemenyet!

amugy a glicerinkup is bevalt nekem, de azt hiszem, hogy egy ido utan mar fuggo lettem es csak azzal sikerult, ugyhogy azzal csak ovatosan!

sok sikert!

2009. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utso vagyok, bocs! most olvastam, hogy nem nagyon mozoghatsz. en meg azt javasoltam. :-(
2009. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a savanyu kaposzta valt be, mint meg semmi.Ilyenkor amugy is nagyon egeszseges, mert sok benne a vitamin.Persze nem mindenki szereti :)
2009. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!