Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 mm petezsák 7mm szikhólyag?...

20 mm petezsák 7mm szikhólyag? (5+6 napos terhesség)

Figyelt kérdés

Elég öreg gépe van az orvosnak,azt mondta h szívhangot 7-8. héten tud majd nézni...

Szerintetek??


2013. nov. 29. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?


Gratulálok!


Valószínűleg nem középidőben fogant a baba, hanem egy picit később, ezért nem lát még szívhangot. Mire legközelebb mész, már az is biztosan lesz :)

2013. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a kérdés h jók e a méretek?

Baràtnőmnek is így mondta mikor 7+4 volt h ha szerencséjük van làtnak szívhangot. Nem is értettem akkor h miért...egyébként tuti félidőben fogant.Külföldön élek, itt kicsit màsabb a rendszer...

Jajj most izgulhatok még 2 hétig....

2013. nov. 29. 14:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Általában az 5. hétre jelenik meg a petezsák, 6. hétre a szikhólyag.

Tehát eddig minden rendben. Ilyenkor még 1-2 nap is sokat számít, ezért ne hasonlítsd magad a barátnődhöz, sem senki máshoz.

Ezek a méretek tök jók, várd a következő ultrahangot, és kívánom, hogy akkor majd hallhasd a kis szívét is :)

2013. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

20 mm petezsák 7+1 hétre utal.

A petezsák 5 hetesen 5 mm és utána naponta 1 mm-t nő.


Ha később fogant volna a baba, akkor nem lenne ekkora a petezsák. Nem akarlak elkeseríteni, de ez a petezsák üres.

2013. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jajj dehogy üres a petezsàk...benne van a szikhólyag ami igen jó jel. Làttam, szép szabàlyos :)

A szikhólyag tuti 7 mm , a petezsàkot az elején mondta és 20mm re emlékszem. Olyan izgatott voltam h sok dolgot el is felejtettem megkérdezni. Ezért kérdeztem itt h a 7mm szikhólyaghoz jó méret e a 20 mm.

Ovu utàni 9. napon màr pozitív volt a tesztem (ovu időpontja fix).

2013. nov. 29. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Ne hari, de 20 mm petezsákban már látszódnia kellene egy kb. 5mm-es embriónak.

Az üres alatt azt értettem, hogy nincs embrió.

2013. nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Remény78 válasza:
Hát..nekem 6+0nál volt 20 mm-es petezsákom 21 mm-es sárgatestem és szikhólyag, illetve 3 mm CRL embrio...szóval azé azt kijelenteni, hogy a petezsák üres...holott nem is üres, hiszen ott a szikhólyag!!!Minden oké lesz!!!!
2013. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Érzem h minden rendben lesz :)

Lehet h azért nem làtott még embriót mert öreg a gépe? Azt mondta 7-8. hét előtt nem is nézi.

Mindenesetre jövőhéten bejelentkezek egy màsik orvoshoz.

Köszönöm a biztatàsokat:)

2013. nov. 30. 20:29
 9/10 anonim válasza:
100%
Szia. Megkérdezhetem mi lett Veled azóta? Nekem is elég nagy a szikhólyagom, és azt mondták vetélés előjele. Igaz ez? Hogy vagy?
2016. aug. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tavalyi terhessegemnel 6 mm volt a szikholyag sajnos miutan beindult a szivecskeje ra par napra abbba is maradt;(en is ugy tudom hogy a 4 mm-nél nagyobb szikholyag az nem jo
2016. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!