Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 2. terhesseg biztosan mas...

A 2. terhesseg biztosan mas mint az elso? Vagy lehet ugyanolyan?

Figyelt kérdés

Azert remelem, hogy mas lesz. A lanyomnal a 20. hettol allando hasmenesem volt, barmit is ettem, sot volt, hogy semmit nem ettem 1-2 napig, es akkor is. Akkor nem volt munkaviszonyom, ez volt a szerencsem. Viszont most varom a 2. babamat es dolgozom is. Felek, hogy ha megint ez lesz, nem fogok tudni bejarni dolgozni.

Ugye biztosan nincs ket ugyanolyan terhesseg? Nektek mi a tapasztalatotok?


2013. nov. 30. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Különbözhet..:)

Nekem első terhességemmel első 4 hónapot végighánytam minden nap, utána elmúlt,és 9 hónap végéig gyomorsavam volt.

Most a második lányommal az elején talán 3 hét volt kicsit hányós, most félidős vagyok de szinte semmi bajom :)

2013. nov. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem totál más volt a két terhességem. Elsővel semmi, de tényleg semmi bajom nem volt, másodikkal minden ami létezik.

(Kint meg fordítva van. A naggyal nehéz, a kicsivel semmi gondom nincs. De így imádom őket.)

2013. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl ugyanolyan volt. Bár én örültem ennek, mert mindkettő probléma mentes álom terhesség volt :) (nem hánytam egyikkel sem, soha nem voltam rosszul, keveset híztam, szóval én nagyon élveztem mindkét terhességemet)
2013. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem teljesen más minden terhességem..sajnos nálam egyre rosszabb..

Az elsőnél (kisfiú) enyhe gyomorsav,kevés hányás..

A másodiknál (kislány)végig gyomorsav utolsó hónapokban amit ettem egyből hasmenésem volt,vagy nem is hasmenés de egyből 5perc múlva kellett wcnem..És iszonyú húsundor,a húst semilyen formájában sem felvágott sem sült sem rántott..nem tudtam megenni,sőt ha megéreztem akkor hányingerem volt úgy a 6-7.hónapig.

Most várom a 3.at(úgy néz ki kisfú) na most a felsorolt összes tünet,megduplázva..Ennyit még soha nem hánytam életemben,húst még mindíg nem tudok semilyen formában enni (4hós vagyok),de legalább főzésekor nem vagyok már rosszul,gyomorsavam van..mondjuk ezt orvosoltam,szerencsére a lúgos víz segített,van 1-2 illat pl kávé amitől rosszul leszek,és nem tudok semilyen szénsavas üdítőt inni..

Szóval nálam egyre erősödnek a tünetek a többedik terhességgel..remélem hamarosan elmúlik,és tudom is élvezni ezt az állapotot..

Remélhetőleg nlad is más lesz,csak jobb értelemben..de szokták is mondani hogy nincs 2 egyforma terhesség..legyen az kellemesebb vagy kellemetlenebb..

2013. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!