Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terheléses vércukrom 8 lett...

A terheléses vércukrom 8 lett hétfőn kell mennem a kórházba. A diétát elkezdtem de nagyon félek hogy idáig a magas cukor végett lehet e baja a babámnak? Valakinek volt hasonló a babának ártott a magasabb cukor? 27hkm

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a 120 perces lett 8, akkor az még nem a világvége. Egy hajszállal magasabb, mint a határérték.

[link]

Ha odafigyelsz magadra, meg követed az orvos utasításait, megúszhatod gond nélkül. Szülés után is érdemes lesz néha ellenőrizni a vércukrodat.

2013. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont ebben a cipőben járok! 26 hetes vagyok,egy hete derült ki,hogy 8,3 a cukrom.Az orvos megnézte a babát,magzatvíz mennyiségét,hogy rendben van-e és rendben volt vele minden,csak tartani kell a diétát ,hogy megelőzzük a bajt.

Nekem azt mondták,hogy még időben derült ki,mert ezért is ilyenkor nézik a cukrot a kismamáknál,mert ilyenkor alakulhat ki a betegség. Sűrűbben fogják vizsgálni a babát is,te is megkapsz minden tanácsot,hogy mit egyél és ha betartod nem lesz baj!

Nekem ajánlották az itthoni vércukor mérőt is ,kaptam egy kisfüzetet ,bejelölték mikor nézzem a cukrot,azt kell vinnem a dietetikushoz és a alapján adnak további tanácsot!Már most jobb a cukrom,pedig csak két napja vagyok szigorú diétán!

2013. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a 120 perces lett 8. A diétát még pontosan nem tudom hogy fogják beállítani de se kenyeret se cukrot se tésztát nem eszek azóta.
2013. nov. 30. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!