Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Hogy vagytok?

Kismamik! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mennyi idosek vagytok?(marmint ti es a baba is:)) Hogy viselitek? Nem, nev megvan mar? Ha igen, mi? Hol fogtok szulni? Apas szules lesz? Irjatok mindent :)
2013. nov. 30. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 28 éves, párom 26. 34 hetes.

Jól vagyunk nagyrészt, semmi extra, néha kicsit fáj itt-ott, de még jól bírom :)

Fiú lesz, Marcell.

Budapesten fogok szülni az Uzsokiban, január 9-re vagyok kiírva. Apás szülés lesz ha minden igaz :)

2013. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

sziasztok!

32 éves vagyok,28+6 hetes terhes.

Második terhességem,kislányunk lesz,valószínűleg a Fruzsina nevet fogja kapni,Dombóváron fogok szülni és apás szülés lesz,eddig úgy van.

2013. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

15 hetes vagyok, 24 éves, a párom 26. Ikreink lesznek, kisfiú, kislány, æÁdám Olivér, lánynál még nem 100%, de valószínüleg Natasa Rita.

Eddig tök jól voltam, örültem, hogy nem fáj semmim, de ezen a héten nagyon rosszul voltam, mindenem fáj, idegbeteg vagyok(a párom szerint legalábbis :D) sokat sírok, dehát csak elmúlik majd...remélem

Szülni a Honvédkórházban fogok, és nagyon úgy néz ki, Apa a folyósón lesz.

És Te, kedves kérdező?

Üdv, Móni

2013. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Gratulalok a babakhoz, csajok :)

En 20 vagyok, a baratom 21, es 8 hetesek voltunk hetfon. Nemet, nevet meg nem tudunk, nevre mar vannak otletek, lanynal az Alexa, a Jazmin, a Szofi, stb., fiunal Adam, Zsombor, Marcell...meg nem tudjuk.

Uzsokiban fogok szulni, baratom nelkul.

Udv, Kinga

2013. nov. 30. 12:05
 5/14 anonim ***** válasza:

13 hetes vagyok, 30 éves, második baba, István kórházban Pesten fogok szülni, megint apával. Nevek: fiú: Benedek, lány valószínűleg Virág, de ez még nem biztos.

:-) De még lehet, átigazolok én is a Honvédba, múltkor az István nem volt nagyon tetszetős:-(

2013. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

23 évesek vagyunk mind a ketten. Tegnap lèptünk a 34.hétbe. Egyre fáradtabb vagyok:-( Ma megyünk vàsárolni. Sajnos még nem tudjuk a nemèt, de hètfõn megyünk uh-ra, ha ott sem derül ki akkor irány 4d. Ha lány Réka lesz, ha fiú Ákos. Székesfehèrváron fogok szülni. Én szeretnèm ha bent lenne a pàrom a szülèsnèl, de õt még nem kèrdeztem errõl.

2013. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok a párom 22. Ma léptünk a 8. hétbe :)

Néha jól néha rosszul viselem. Általában fáj a fejem, szédülök, hányingerem van és mostanában egyre többet alszok :)

Nemét sajnos még nem tudjuk és a neveken is vacilálunk :) A fiúk közül a Marcell, Márton és Szabolcs jött szóba. Lányt nevet még nem tudunk, mert mindenképpen különlegeset , ritkát szeretnénk mint az enyém és az anyósomé.

Valószínűleg apás szülés lesz, kivétel ugye akkor ha császár lesz :((

Miskolcon fogok szülni.

2013. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A párom 30, én 25 éves vagyok és 29+5 hetes. Fiút várunk aki Levente lesz. Kistarcsán lesz a szülés, császár lesz.

Már minden bajom van, derekam, lábaim nagyon fájnak. Az alvás sem a régi már.

2013. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy császár lesz?ne haragudj a kérdés miatt,de érdekelne.
2013. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok, 3 baba. A párom 40 éves. Még nem tudom 2 gyerek mellet hogyan oldjuk meg, de apás szölést tervezünk most is 36+3 hetes vagyok, már minden bajom van, alig alszom. Már nagyon várom, hogy köztünk legyen. Kisfiú és a Dániel nevet kapja. A dokim azt mondta a fa alatt ott lesz a kicsi is. Bízom benne. Számolom a napokat, ami még hátra van! A Bajcsyban fogok szülni és épp tegnap lett úrrá rajtam egy kisebb félelem hullám, remélem minden rendben lesz...
2013. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!