Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok az első...

Mennyit híztatok az első 13-14 hétben?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semennyit. Én még fogytam is. Mondjuk volt is miből, némi túlsúllyal kezdtem a terhességemet és rengeteget voltam rosszul és hánytam.
2013. dec. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
semennyit
2013. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
semmit nem híztam -4kg ott fogytam. 20 hetesek vagyunk és -5kg nál tartok de pár napja este folyamatosan ennék úgy hogy szerintem most kezd fordulni a kocka :)
2013. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, két kilót híztam, ami rám fért, mert most vagyok így 46. Olyan 53-ig felmennék szülésig, az tök jó lenne.
2013. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kb. 8 kg-t híztam, de én is soványan estem teherbe, így rám fért. Terhesség nélkül is híztam volna ennyit, mert egy nagyon stresszes időszaknak lett vége a teherbeesésemkor.
2013. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3 kg-ot. Vékonyan kezdtem a terhességet, szépen meg is látszik az a 3 kg, nagy a pocakom, most vagyok 17 hetes és a 12. hét óta csak 1 kg jött rám, már nem émelygek, nem "kell" nassolnom, és meg bírom enni a normális kaját is, nem csak a kekszet :)
2013. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de jő nektek...most erősödött a depresszióm
2013. dec. 2. 10:27
 8/15 anonim ***** válasza:
6. vagyok, miért? Nagyon sokat híztál? Miért vagy depressziós? Van aki többet hízik, az előző terhességemnél kb 4 kg jött fel 12. hétig, ott is a nassolás, de utána odafigyeltem és nem lett olyan vészes a végeredmény.
2013. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem voltam vékony sőt de folyamatosan sportoltam amit a 4 héten abba kellett hagynom, és sokat kellett feküdnöm meg a 24 órás hányinger miatt nem is volt kedvem kimozdulni. Hány nem hánytam, minden kaja megmaradt bennem. Így most 4 kg-mal vagyok több mint előtte....és ez a magasságomhoz egyszerűen rengeteg. Fogalma sincs hogy fogyózak úgy hogy minden tápanyagot megadjak magamnak, és ne sportoljak....:( Folyamatosan sírok
2013. dec. 2. 10:34
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezért ne érezd rosszul magad.. És egy sima menstuációval felkaptam 3 kg-t:) Most tudtam meg, hogy terhes vagyok (tegnap) és megfogadtam, hogy nem parázom a súlyomon. Megpróbálok nem felszedni az első trimeszterben, de a fogyókúra szerintem kivitelezhetetlen. Ráadásul az idegeskedés, meg a depresszió nagyon nem tesz jót sem neked, sem a babádnak.

Én úgy gondolom, hogy most következik életem eddigi legszebb 9 hónapja (vagyis 8) és így is akarom megélni az egészet. most 55kg vagyok, de ha a végére 75 leszek az se érdekel, majd leadom:)

2013. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!