Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babánál hamarabb...

Második babánál hamarabb látszódott a pocakotok, mint az elsőnél?

Figyelt kérdés

10 hetes kismama vagyok a 2. babámmal. Súlyra ugyanannyi vagyok (52 kg), mint az első babával voltam. Akkor csak a 20. hét után kezdett növögetni a hasam és végig a saját ruháimban jártam, összesen 5 kg híztam.

Tudom, hogy még a puffadás is közrejátszik benne, hogy már most szorosabbnak érzem a nadrágokat. Nektek mikor kezdett látszódni, hogy babát vártok a második terhességnél?

Köszi



2013. dec. 3. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Első terhességemet 55kg-val kezdtem, kb 20.héttől kezdett látszani. Másodikat is 55kg-val kezdtem, már jóval hamarabb meglátszott. Vele 14hetesen már rendesen kerek pocakom volt, egyértelműen terheshas. És végig mindig nagyobb volt a pocim, mint az elsővel. Mondjuk a babám is nagyobb lett 600g-mal.
2013. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Kíváncsi leszek hogy alakul majd nálam.
2013. dec. 3. 10:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én most várom a második babámat a 12.héten vagyok és már rendesen látszik,hogy terhes pocakom van. Már kismama nacit hordok(kényelmesebb is). 65 kg-mal kezdtem az első terhességet,75 kg-mal szültem,sajna maradt rajtam 3 kg,így most 68 kg-mal kezdtem a másodikat,még nem híztam egy dekát sem. Az elsőnél kb a 18-20.héten volt ekkora hasam. Gratulálok a babához! :) Mennyi különbség lesz a két baba között?
2013. dec. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

11 hetes vagyok, terhesség előtt tökéletesre edzett alakom volt, most 5 kg mínuszban vagyok a hányás miatt és szépen gömbölyödik :-) Aki nem tudja, h babát várok, az azt hiszi, h hasra híztam. Egy db. csípőnadrágom van, ami rám jön, a gumis derekúak kényelmetlenek (leggings pl).

A fiam 12 éves most, ő eddig az egyetlen végig vitt terhességem, sztem nagyobb most a pocakom, mint vele volt. Vagy eleve az alakom változott. Sok idő telt el azóta.

2013. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 és fél év lesz közöttük.
2013. dec. 3. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az első terhességet 51 kg-mal kezdtem,és kb.18 hetesen kezdett látszani igazán,hogy babát várok.Most a 2.terhességemet 50kg-mal kezdtem,és 10 hetesen,már egy farmert sem tudtam felvenni,most 17 hetes vagyok,és ugyancsak pocakos :)
2013. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lehetett már a másodikat látni hamarabb...elsővel 20 hét körül kezdett nőni, a második már 11-12 hét körül kezdett látszódni és nem pufi miatt volt.
2013. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első kb. a 22.hét táján kezdett látszani,most a másodikkal vagyok terhes,ő kb. a 19. hét körül.Nekem nem látszott sokkal előbb.
2013. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!