Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen feltételekkel bevállalná...

Ilyen feltételekkel bevállalnátok egy babát?

Figyelt kérdés

Ha a pároddal ketten kerestek 200.000 ft-ot, de van egy lakáshiteleket, ami havi szinten 40.000 ft és még ezt jó sokáig kell fizetni és havi szinten van, hogy nem tudtok félretenni semmit vagy csak nagyon keveset.

Ti így be mernétek vállani egy babát? Mi a véleményetek?



2013. dec. 3. 15:43
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

igazad van 20-as. :) jól teszed, hogy spórolgatsz.

Nekem a párom a spórolósabb fajta, én szeretek vásárolni, bár most én is visszafogtam magam, pont amiatt, hogy még én is pályakezdő vagyok, sajnos még nem találtam állást és csak a párom dolgozik. Viszont jó, hogy ő meg tudja fogni a pénzt, mert így rám is jó hatással van. :)

Jó, mondjuk 200.000ből fel lehet nevelni egy gyereket, csak tényleg gondolni kell arra, ha a másik elveszti az állását, akkor legyen megtakarítás, amihez hozzá tudnak nyúlni. Mert ha meg nincsen, akkor a szülők segítségére szorulnak rá és az sem biztos, hogy a szülők úgy állnak anyagilag, hogy tudjanak segíteni.

2013. dec. 4. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!