Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+1 hetes terhes vagyok és...

34+1 hetes terhes vagyok és ha este fekszek vagy délután nagyon fáj alul valami. Nem tudom megmondani pontosan, hogy hol de nagyon fáj. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán befordult a babád, és az feszít.

Bár szerintem biztosat a doki tudna mondani, szerintem hívd fel, lehet nem ártana, ha a méhszájat is megnézné

2013. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeméremcsont, keresztcsont? Esetleg visszér? Nekem a csontjaim fájnak már kb. a 26. hét óta, most 35 hetes vagyok. Erre azt mondta a doki, fog még jobban is...


Ha orvoshoz mész említsd meg, sose lehet tudni

2013. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az ágyék tájon fáj, akkor ez van nekem is. Ha átfordulok, vagy megyek még jobban fáj. Néha meg elmúlik. A védőnő szerint ez jóslófájásnak számít. Beékelődött már a pici feje, valószínűleg nálad is lefelé van és tágítja magának a helyet..:-)

37+2 hkm

2013. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!